Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek azért vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért vonzódom jobban az alacsony, törékeny alkatú lányokhoz, mert én is kis termetű aranyosnak, cukinak, helyesnek tartott fiú vagyok (lányok fele szerint), vagy ez nem attól függ milyen alkatú, magasságú egy fiú?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok törékeny alkatú fiú, de nem is vagyok magas (171 centi), viszont mindig az alacsony, sovány, kismellű lányok vonzottak.
2012. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen emiatt.Mert mellettük éreznéd magadnak "Férfinak".Egy magas lány mellett kicsinek és gyengének éreznéd magad
2012. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem attól függ.Én 156 cm vagyok és,ha minden jól adódik akkor egy kb 180-185 cm magas fiúval fogok összejönni,aki ugyanígy vélekedik a magasságomról:)
2012. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez teljesen változó, én ismerek több olyan vékony pasit aki a telt nőkre bukik és a testes pasik pedig sokszor a törékeny kis nőkre.
2012. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

én is a kis pici törékeny lányokhoz vonzódom. aranyosak, édesek, stb. Ja és a kis mell is vonzó szerintem. sosem értettem azokat, akik az óriási dudákra buknak.. 30 évesen azok már földig érnek.. én meg hosszútávra tervezek, nem csak 1-2 éves kapcsoaltra.

19f

2012. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 30 évesen nagyobb (nem óriási) mellem van, és nem ér a földig, sem a köldökömig.

De igen, a kis pasik azért kis nőkkel jönnek össze többnyire, mert valóban mellettük érzik magukat férfinak. Hülyén is nézne ki egy törpe pasi és egy dromedár nő :)

2012. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Ismerek magas, vékony pasikat, akik az alacsonyabb, teltebb nőket szeretik. Az ízlést nem az alkat határozza meg. Most képzeld el, ha valaki vékony, törékeny, a vékonyak jönnek be neki, aztán valamiért meghízik. Attól nem fog változni az ízlése. Te az alacsonyabb lányokat szereted, mert ők tetszenek és kész.
2012. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem feltétlenül, egy 2 méteres pasinak is tetszhetnek a nála jóval alacsonyabb csajok, vagy akár egy magasabb nőnek is az alacsonyabbak, más részt meg ez ennél összetettebb dolog, azért mert nekem például jobban tetszik ha egy lány (nem kövér) de van mit fogni rajta, viszont egy vékonyabb nő is tetszhet ha megfog az "arca" és egy ducibb nő is nem tetszhet ha nem fog meg az arca, tehát érted, egyáltalán nem mindegy hogy melyik "tényezőt" mennyire tartja fontosnak az ember.


23/f

2012. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló is írta, összetett kérdés. Van egy evolúciós (ösztönök, gének) ága a dolognak, a nőknél ez erősebb, elvégre ők többségében érzelmesebbek, nem racionálisak. Ezért van, hogy jóval kevesebb nő bukik a náluk alacsonyabb pasikra, mint ahány pasi a náluk magasabb nőkre. Ezzel az 190 körüli nők ugyanúgy szenvedésre ítélik az utódjaikat, mint az 175 alatti pasik, akik náluk alacsonyabb nőkkel jönnek össze.


Ráadásul ha viszel némi racionalitást az evolúcióba beláthatod, hogy jobban jársz a magasabb nőkkel, mert statisztikailag rajtuk kevesebb pasi ment már át előtted, ezáltal evolúciós előnyt élvezel.

2012. nov. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!