Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklödöm iránta vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklödöm iránta vagy csak ezek véletlenek?

Figyelt kérdés
Az volt hogy haveromat elkisértem ott össze ismerkedtem az osztalytársával aki nézett is de nemtudom mit akar nah mind1 felhivta haveromat hogy mennyünk ès talalkozzunk igyunk meg vmit a lánynak van pasija de nemtom mi van vele csak hülyit vagy mit akar?
2009. aug. 11. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Huhh ezz mintha vmelyik ismim írta volna.:D

Voltunk egy xy társasággal strandon de az a srác nem jött akin keresztül megismertük a társaságot. a srác legjobb haveri társasága volt velünk. nah és az egyik srác összejött az én legjobb bnőmmel. először úgy tünt h mi is össze fogunk jönni a sráccal, elment táborba, engem hívott meg ilyenek. egyszer csak meg beállít azzal h megy strandra egy másik csajjal. Kicsit ledöbbentem, akkor rájöttem h csak mint haver, úgy kezel, én nem tudom hogy vagyok vele.:D

2009. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!