Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most velem van a baj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most velem van a baj, vagy miért van az, hogy egyre több lány írja itt is, hogy tetszik neki egy félénk fiú, de akkor én miért nem találok olyan lányt, akinek így is bejönnék, miért nem tapadnak rám a lányok?

Figyelt kérdés
Én is félénk vagyok, de hozzám sosem jött oda egy lány sem, hogy megismerkedne velem. Még középsulis koromban volt egy lány, aki odahívott magukhoz, bejöttem a barátnőjének, de ennyi. Azóta sem történt semmi kezdeményezés lányok részéről, míg állítólag sok lánynak bejönnek a félénkebb fiúk, akkor ezek a mázlista félénk srácok mégis hogy kerülnek össze egy lánnyal, hogy randiznak vele, csak én nem értem ezt?
2012. okt. 31. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem minden lánynak tetszenek a félénk fiúk, pláne, hogy elvileg a fiú dolga lenne a kezdeményezés. Lehet, hogy van lány, aki távolról csodál téged, de esetleg ő is félénk, vagy még nem tette fel ez irányú kérdését ezen az oldalon.
2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na nehogy azt hidd 5 lány után,hogy mindenikek a félénk fiúk kellenek.Ők ilyenek.Az a fiú tetszik neki.Nem is játszik közre,hogy félénk.

A csajoknak magabiztos,határozott bátor férfi kell.

2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férfiak dolga a kezdeményezés. :) Hiába vagy félénk, mi lányok azt fogjuk várni, hogy ti lépjetek. :)
2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz nagyon jól kell kinézned, h egy lány kezdeményezzen nálad.
2012. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!