Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet/kell ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet/kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, eddig még nem volt barátom több okból kifolyólag is. Eddig eléggé válogattam is, most viszont úgy érzem, hogy már nem tudok és nem i akarok nemet mondani. A vágyaim felül írják az észérveket...Van egy srác, aki külsőre bejön, rendes is, de egyébként tudom, hogy nem hozzám való és az eddigi elvárásaimnak egyeltalán nem felel meg. Ugyanakkor annyira vágyom már egy kapcsolatra, hogy azt hiszem, hogy belemennék, aztán lesz, ami lesz...A szüleim minden áron le akarnak beszélni róla, bár eddig is ezt tették, sikerrel is. Szerintük ne válasszak rangon alul....

Nem divatból tenném, nem azért, mert mások mit gondolnak. Hanem magam miatt, mert már úgy érzem, hogy szükségem van valakire, egy társra, aki szerethetek és ő is szeret. Vágyom arra, hogy valakihez kötődhessek és végre átélhessem a szerelem érzését! De a szüleim eddig is lebeszéltek majdnem mindenkiről, néha úgy érzem, szerintük az lenne a jó, ha 30 éves koromig nem lenne senkim. Én meg már nem birom az egyedül létet. De könnyen befolyásolható vagyok, függök is tőlük anyagilag, ezért nem tehetem azt, amit akarok. A srác meg tényleg szimpatikus, de nem álmaim pasija az biztos...Ez a nagy helyzet...Nem tudom, hogy mit csináljak, segítsetek!


2012. okt. 31. 16:04
 1/6 DiMalto ***** válasza:
rangon alul ne válassz?? :O egy ilyen kijelentést elég durva... szerintem először a szüleiddel kellene napirendre térned ebben a témában,csak aztán belemenni a kapcsolatba!!
2012. okt. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el az anyagi függést a szüleidtől. egyrészt mindig lehet találni valami melót, amiből van egy kis zsebpénz. másrészt nem anyagilag függsz tőlük, hanem érzelmileg. na ezt felejtsd el gyorsan. ne hagyd, hogy befolyásoljanak, legyél önálló. ne hidd, hogy az érzelmi és anyagi zsarolással bármire is mennek, és nem fogják beávltani a fenyegetőzést (ha van ilyen, márpedig biztosra veszem, hogy van).

kapcsolatba meg ne ugorj bele csak azért, mert eddig még nem volt és kíváncsi vagy. válogass nyugodtan, de ne a szüleid véleményére adj, hanem a magadéra.

2012. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig is válogattam, lehet túl nagyok voltak az elvárásaim. Ha sokáig válogatok, akkor nem lesz senkim...
2012. okt. 31. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

nem a válogatáson van a hangsúly hanem azon, hogy ne ugorj rögtön az ölébe az első szembejövőnek :)

eljársz egyáltalán valahova, vagy csak várod a sült galambot? álltatod magad, hogy nincs senkid és nem találsz megfelelőt, vagy keresel is?

2012. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bulizni eljárok, de máshova nem nagyon....
2012. okt. 31. 16:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ő az első szembe jövő. És külsőleg nagyon bejön, max. belsőleg vártam eddig jobbra, egy okosabb, komolyabb pasira...
2012. okt. 31. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!