Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen egy, ha nem is tökéletes, de minimum ideális randi?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

legyen sípja


56/L

2012. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fesztelenség a lényeg! Lehet mozi is, vagy parkban sétálás, sütizés, csak fel kell oldani a zavartságot. Végén csók :)
2012. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...

Találkozunk a mozi előtt. Beszélgetünk egy kicsit a film kezdésééig majd beülünk és megnézzük a filmet. Amint kijövünk, tudunk a filmről beszélni és még sok minden másról.


Jól esne, ha hozna mondjuk egy szál virágot az elején, de ez nem kikötés. Fontos, hogy sokat nevessünk! :)


Huhh milyen jó lenne... Egyébként sok lány szerint nem jó első randinak a mozi. De szerintem az.


(Ha nem első randi, akkor mondjuk egy Duna parti séta engem lenyűgözne. :)

2012. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kávé megteszi. 21l.
2012. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És a virágot hova teszed kedves valahányadik válaszoló?
2012. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vigyen vidámparkba :D

(mivel az úgyis be fog zárni állatkert is megteszi, vagy játszótér:P)

2012. nov. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

és nem kell virág, de csók lehet :)

23/L

2012. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy első randinál az a fontos, hogy a két fél jobban megtudja ismerni egymást. Erre ugye a mozi az nem jó. Ilyenkor sétálgatni jó, beülni valahova...És szerintem első randira nem kell virágot vinni. De a srác legyen nagyon udvarias, kedves és ha tetszik neki a lány, akkor bókoljon is neki. Azt minden nő szereti. És az a lényeg, hogy mutasd ki, hogy érdekel a lány. Figyelj oda arra, hogy mit mond, tegyél fel neki érdeklődő kérdéseket, tehát tényleg az jöjjön le neki, hogy érdeklődsz iránt. Persze akkor, ha ez így is van. Összességében szerintem inkább maga a partner személye, a kommunikáció, a testbeszéd, a történések azok, amik meghatározzák, hogy mitől lesz jó egy randi. Nekem nem az számít, hogy hova visznek, hanem az, hogy ki visz!!!!!! :)
2012. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!