Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy kelljek neki, és ne higgye azt, hogy nekem van rá szükségem? 19l vagyok egyébként

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj ha megtudod a választ..
2012. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, ha kellesz neki akkor nem kell semmi fondorlat ha meg ilyenen kell már gondolkozni az rágen rossz sajnos:(
2012. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert mi lenne ha egyszer valahára valaki megmondaná az igazat?? jaaaa, hogy az nem divat manapság.....akkor csak játsszátok a játszmáitokat:D:D:D:D
2012. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából, csak az zavar, hogy tudja, hogy odavagyok érte...és szerintem ilyenkor a srácok elkényelmesedve hátradőlnek, hogy jajj neki úgy is kellek, akkor nem is "küzdök érte"
2012. nov. 1. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Ha bejössz neki, keresne. Ha még tudná is, hogy bejössz neki, akkor még bátrabb lenne.


Itt semmi érdeklődésről nincs szó, nincs min rágódnod.

2012. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és minek küzdene érted?? semmi értelme...ha két ember kijön egymással , kell egymásnak megy úgyis a dolog, ha meg nem , akkor úgyse,...nem értem minek kell ezt a gyerekes "küzdjön értem" történetet erőltetni...de ha jól esik:D
2012. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a találka le van már beszélve
2012. nov. 1. 22:13
 8/8 Geta96 ***** válasza:
hagyd el.. ha nem kellesz neki akkor ő se kelljen neked. majdesz akinek kellesz. :) a szerelem amugy meg olyan mint a fing, ha erőlteted szar lesz.
2012. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!