Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókoljam meg a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a barátnőmet? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
a héten lesz a 3. randim már a másodikon is megszerettem volna csókolni de akkor sztem a pillanat volt rossz mert csak egy puszit kaptam számra meg a másik hogy egyszerűen nemnagyon merem az előző is már a randi végén volt mielött indult a busz neki.... azért nem merem mert mivan ha ő még nemszeretné vagy nem tom... szóval most akkor a 3. randin mikor találkozok vele egyből csókoljam meg vagy elötte kérdezzem meg?? vagy várjam ki a pillanatot de hát eddig nem volt jó pillanat... valami tanácsot adjatok előre is köszi ja meg ha lehet ne bunkó válaszokat írjatok köszi előre is
2009. aug. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő is akarja :D ahogy nagyapám mondaná GO GO GO XDDD
2009. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha gondban vagy itt egy pár tanács és helyzet hogyan is lehet csinálni:

Csók taktikák

1. Fül vagy nyak? - Ha érzed hogy van valami kettőtök között akkor kérdezd meg tőle: „Fül

vagy nyak?” Ha megkérdezi hogy érted ezt „A füledet vagy a nyakadat szereted ha

megcsókolják?” Tegyük fel azt mondja a fülét, én ekkor az ellenkezőjét mondom. „Szerintem

a nyakra sokkal jobb” Ezután azt mondom: „Ok, tehát azt mondod hogy ez (egy csók a

32

fülére) sokkal jobb mint ez (egy csók a nyakára) ?” Ha tetszik neki, mosolyog, akkor akár meg is

csókolhatod. Ha nem kapsz egyértelmű jeleket akkor mond: „Szóval szerinted a füleden

kellemesebb érzés.” Majd pimaszul mosolyogj.

2. „… selymes a hajad.” - Vagy meg akarod csókolni így is előkészítheted. Először

megsimogatod a haját és azt mondod, „Nagyon selymes a hajad.” Ha ez tetszik neki és nem

vág arcokat és nem húzódozik akkor ez JÓ JEL. Ezután megsimogatod még egyszer de

közben lenézel a szájára, majd utána a szemébe nézel, le ismét a szájára és ekkor már

közeledsz hogy megcsókolod. Ha jól mérted fel a helyzetet, és jól dekódoltad a feléd

sugárzott jeleket akkor kizárt hogy ellökjön és ne csókolhasd meg.

3. Labellós módszer - A Labellós módszert is leírom. Tudod van ez a szájra kenhető szőlőzsír,

Labelló. Szerezz be valamilyen ízben, pl. eper. Kend be vele a szád, majd mondd neki:

„Tudod mit szeretek ebbe a legjobban?” – „Hogy olyan a szaga, mint az epernek.” – „De nem

csak a szaga olyan, hanem az íze is, ... megmutatom.” aztán egyből megcsókolod. Ezekből

azért sokat ne tegyél magadra mert túl színes lesz a szád.

4. McLepetés - Ha érzed hogy jól állnak a dolgok, ha érzed, hogy tetszel neki, akkor legyen

egy pillanat amikor elhallgatsz, mélyen a szemébe nézel és azt mondod neki:

-Bízol bennem?

-Igen.

-Akkor van egy meglepetésem számodra, csukd be a szemed, de nem ér leskelődni! Egy lágy

csók a szájára.

5. Különleges hely - Mondd neki, hogy elviszed egy különleges helyre ahol szép a kilátás. Vidd

haza, ekkor természetesen megkérdezi hol van az a szép kilátás. Ekkor tedd a mutatóujjad a

szájára, valami hasonlóan ahogy Jim Carrey a Dumb and Dumberben mikor elszállította a nőt

a reptérre. Azért ne ennyire durván:) Majd mondd viccesen: Shhhhh, csitt!

Majd érzékien csókold meg, utána pedig súgd a fülébe: „Én vagyok a szép látvány!”

Ez a módszer leginkább azoknál a nőknél jön be akiknek be nem áll a szájuk. Egy ponton ha

érzed, hogy itt az ideje egy csóknak, tedd a mutatóujjad a szádra egy shhhhhhhh hanggal

körítve. Majd vezesd át az ujjad az ő szájára. Majd ugyan azzal a kezeddel a szemöldöke fölé

teszed az ujjaidat és haladsz lefelé hogy becsukd mind a két szemét. Hüvelykujjadat ráteszed

az állára és megcsókolod.

6. Tic-Tac trükk. - Adsz a lánynak egy Tic Tac-ot. Vársz 20-30 másodpercet ezután majd így

szólsz: „Tudod valamit be kell neked vallanom. Még nem ismerjük egymást nagyon, de úgy

érzem valami kezd kialakulni ezért valamit tudnod kell rólam.” Megvárod a lány reakcióját,

majd ezt mondod: „Tudod én szeretem ami az enyém, ezért visszakaphatnám a Tic Tacomat?”

Majd mész a csókért. Ez alatt a mondóka alatt komoly arcot kell vágnod, mintha

tényleg valami nagyon komoly dolgot akarnál mondani. A visszakaphatnám a Tic Tac-omat

szöveg után egy nagyon kis mosolyt varázsolj az arcodra, hogy lássa csak viccelsz.

7. Laza beszólással - Az élet nagy dolgai ingyen vannak, gyerünk adj egy csókot!

vagy: „Most csókoljalak meg vagy később? Tudod mit, megcsókollak most.”

8. Mutató ujj - A mutató ujjadat tedd az állára és fordítsd a fejét magad felé, majd tedd a

hüvelyk újad az állára és miközben lágyan magad felé húzod te is közeledsz felé és végül

megcsókolod.

9. Csókold meg fogadásból

33

Régi trükk, de bármikor bevethető. Mondd azt a lánynak, hogy fogadjatok egy ezresbe (vagy

inkább egy pohár italban, az jobb), hogy meg tudod úgy csókolni, hogy az ajkaid vagy a

nyelved ne használnád. A lányok rendszerint úgy gondolják (tudják), hogy valami csel lehet

a dologban, ezért egy kis időbe telik meggyőzni őket arról, hogy állják a fogadást.

Ha a lány régi barátod, és nem akar fogadni, akkor mondd azt: „Oké, rendben. Akkor viszont

csak nézd meg, milyen trükköt tanultam... Te is használhatod, hogy egy kicsi pénzhez juss.”

Aztán úgy játszd el, mintha szívességet tennél azzal, hogy megmutatod a lánynak ezt a

trükköt.

Ha a lány belement a trükk vagy a fogadás dologba, mondd a következőt: „Figyelj... ezt

nézd!” Majd közeledj felé, mintha meg akarnád csókolni a száját. Most jön a lényeg, amikor

eléred azt a pontot, ahonnan nincs visszatérés, akkor a lehető leglágyabb puszit kell, hogy a

lány szájára leheld, amilyet még soha nem érzett. Majd mondd azt: „A mindenit, nagyon jól

csókolsz!... Azt hiszem, elvesztettem a fogadást!”

Ha a csókod elég lágy volt, nagyvalószínűséggel még több csókba fog torkolni, és még ki

tudja mibe ;-)!

(Ha pedig egy jó mondatot szeretnél: „Nem hiszem, hogy ez a csók többet érne egy

ötszázasnál, jössz még egy másikkal, ha el akarod nyerni a teljes összeget, amibe

fogadtunk.”)

10. Egy kis különlegesség: Miután megcsókolod, utána az orrára adsz egy puszit, majd a

homlokára, vagy variálod.

2009. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

remélem így már menni fog:D

egyébként ha már a 3. randi akkor biztos lehetsz hogy ő is várja....csak nézz a szemébe mélyen....a szájára (vágyakozva:))és újra a szemébe és akkor ő is tudni fogja azonnal hogy mit akarsz tenni...ha hagyja vagy ő is "rádmozdul" akkor barátom nyertél:D

2009. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát,amit a 17:36-os leírt, elég jó tippeket ad:D

bárcsak a pasim is ilyen lenne:D

2009. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget de olyan baj van hogy ha így egymást nézzük elröhögjük magunkat mindig nem tom mért aztán utána mindig mondom neki hgy milyen aranyos mikor nevet... am ha az fontos akkor én 18 a lány 15 éves.
2009. aug. 11. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

mikor egymást nézitek és nevettek...és súgd a fülébe hogy milyen aranyos...közben öleld át a derekát...akár meg is súghatod neki hogy meg szeretnéd csókolni...ha már a 3. randi akkor már biztos ő is ki van hegyezve a csókjelentre...

Ne félj az érzéseidtől...vagy a vágyaidtól...

A tökéletes pillanat nem fog eljönni soha...neked kell megeremtened...

mielőtt indul a busza akkor is meglehet tenni...

megfogod a kezét az egyik kezeddel...a derekát a másikkal...nézed: szemét, száját felváltva (tudatosítod hogy most mi jön) és ha nem húzódik el mikor közelítesz az ajkaddal akkor csókolhatod

2009. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!