Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Könnyebbséget jelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Könnyebbséget jelentene a párválasztásban, ha csak olyan pasikkal kéne beszélgetnetek, aki felé már valamilyen módon jeleztétek a szimpátiátok?

Figyelt kérdés
Vagy fontos, hogy ő kezdeményezzen?
2012. nov. 3. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy azért könnyebben megy, ha pl tudom hogy én tetszem neki (lány vagyok)

de volt már hogy megmondtam hogy szimpatikus, nem feltétlenül kell a pasinak kezdeményezni.

2012. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem az jelentene könnyebbséget, ha csak azok vennének körül, akik nekem tetszenek és nincs bnőjük és nem alkalmikra mennek.

de nem.

szinte mindenhol béna, élhetetlen, ronda pasik vannak, a helyeseknek bnőjük van és mindenki más alkalmira megy.

szóval ha le lenne szűrve amit tőlük nem veszek észre azt az egy helyes, bnő nélküli komoly srácot, akit keresek, jóval könnyebb lenne, mint 100 másikkal felesleges köröket lefutni.

szóval én így fogalmaznám meg mi lenne könnyebb.

2012. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki nem szimpatikus, azzal nem szoktam se barátkozni, se társalogni, ha tehetem, elkerülöm. Mi a kérdés?
2012. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16:50 : Legyen szó személyesen vagy online mindig egy csomó pasi ostromolja a nőket. Mi lenne, ha csak azok tennék ezt, akik tetszenek nektek.
2012. nov. 3. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ostromolhat, ha nem foglalkozom vele, mert NEM szimpatikus. Tahókkal nem állok szóba, vagy csak korlátozottan, amennyire muszáj.

Egyébként ismerkedtem neten, nem volt olyan, aki nem értett a szóból. A normálisak ráadásul rájönnek, hogy ha valami nem működik, és ez első találkozás után kiderül, akkor nem kell erőltetni. Sajnos alakoskodni meg nem tudok, kiül minden az arcomra, szóval hiába is mondanám, hogy szimpatikus...

2012. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Audreyval egyetértek, én egyébként sem állok szóba senkivel, aki nem szimpatikus.

Felőlem írhat 100 levelet, vagy leszólíthat akárhányszor, ha nem akarok, akkor úgysem fogok vele sem barátkozni, sem randizni, sem dugni.

Már elnézést a nyílt kifejezésekért :)

2012. nov. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!