Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék lányokkal barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lányokkal barátkozni, akkor hogyan kezdjek hozzá, mert eddig mindegyik csúnyán lekoptatott online, aki nem az meg azt hitte én járni akarok vele, miért nehéz elhinni, hogy csak barátkozni akarok lányokkal?

Figyelt kérdés
Akit nagyon érdekel, annak el is mondom miért akarok barátkozni lányokkal. Annyit mondhatok nem vagyok homár. XD
2012. nov. 3. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Na mond priviben!
2012. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
engem is érdekel!
2012. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ide is!!! :)
2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétféle ember van, az egyik szeret és tud is barátkozni az ellenkező neműekkel, a másik nem.

Ezt kell előre tisztázni, az emberek tudják magukról, hogy tudnak-e.

Én csuőa fiúval barátkoztam világéletemben, de ismerek olyanokat (fiúkat és lényokat is), akik nem tudnak, és tényleg nem tudnak, mert oylan a szexusuk, hogy a vonzalmaik élvinalában nem a mentális érdeklődés van, hanem a szexuális vágy. Ezért azon ellenkező nemű emberek száma, akik iránt csak mentális vonzalmat és érzelmi érdeklődést éreznek: 0.

2015. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!