Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki szereti az ilyen férfitípust?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti az ilyen férfitípust?

Figyelt kérdés
Határozott, magabiztos, optimista, szereti a kihívásokat, humoros, segítőkész, sok embernek segít, akár szívességből, vagy ha kell lelkesít. Nincs számára lehetetlen, bátor, és ha valamit el kell intézni, neki mindig sikerül. Számára nem léteznek problémák, csak megoldások. Mint egy aranyember, aki ha egyszer bekerül az életedbe, onnantól számíthatsz rá...
2012. nov. 3. 19:35
1 2
 1/20 ASOT ***** válasza:

ebben a kérdésben a leányka tutira :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Semmi nem olyan irritáló, mint a tökéletesség...
2012. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ki nem szereti?

Inkább a kérdés az, hogy ronda vagy-e????

2012. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda! Sőt! Kikérem magamnak.

Egy ilyen ember csak ronda lehet? Ugyan miért?

Elsőre amúgy nem szokták kinézni belőlem, h mire vagyok képes. Mert külsőre meg akik nem ismernek, ilyen tipikus nagyképű "szépfiúnak" látszom. Pedig tökre nem vagyok olyan. Csak az általánosításnak nagy divatja van manapság.

2012. nov. 3. 19:47
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha még 185cm magas is vagy és férfias is, és nem kopaszodsz,akkor szeretem az ilyesmi férfitípust :D
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ja, nagyjából stimmel. A magasság megvan, férfiasnak elég férfias vagyok, de azért nem egy bunkót kell elképzelni. Hajam van bőven.

DE itt most nem ez a lényeg!

Én csak a kérdésben leírt tulajdonságokra vagyok kíváncsi. Hogy mennyire szimpatikus , vagy sem.

2012. nov. 3. 20:08
 7/20 anonim ***** válasza:

Szimpatikus mindenképpen.Inkább jót tegyen az ember úgy,hogy nem vár cserébe semmit,minthogy csak bosszúskodjon másokon, illetve direkt visszautasítsa a segítséget...

Egy optimista férfi mellett öröm létezni!

2012. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Christian Grey? :D
2012. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért kérdezted ez itt meg?
2012. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy bonyolult dolog. A lényeg, hogy azt vettem észre, hogy vannak olyan csendesebb lányok, akik mintha figyelnének, de nem mernek odajönni hozzám. Vagy ha ilyen lánnyal kezdek ismerkedni, mindig zárt falakra találok. Mintha nem hinné el, hogy tetszhet nekem, és ezért inkább nem lesz semmi. Nem mer beszélgetést kezdeményezni, ha én megyek oda, akkor is zavarban van...stb. Mert más lazább csajok bátran odajönnek, nyomulnak taperolnak, de ezeket én nem szeretem. A normális visszafogottabb, és egyben szép lányok az eseteim, ők viszont valószínűleg beskatulyáznak valami "elérhetetlen szépfiúnak" és még a szemembe sem mernek nézni. Fura egy helyzet.
2012. nov. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!