Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-16 éves lányok randiznátok-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-16 éves lányok randiznátok-e 22 éves sráccal vagy zavarna a korkülönbség? Ha nem, miért, ha igen, miért? Indokoljátok meg!

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 20:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
hmm...attól függ. Ha szerelmes vagyok nem zavar, mert nem a kor számít.
2012. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

14??? EMBER! NOOOOORMÁLIS? Én nem jönnék össze egy 14 éves csajjal. -.-' A kor meg igen is számít (ebben a korosztályban nagyon)

F17

2012. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem.

14

2012. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a nagy többség igen, de mit akarn aegy 22 éves felnőtt férfi egy kislánytól?
2012. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ááeh azért a 14 szerintem is durva. Mert jó, 16-ra azt mondok ha ő tetszik legyen.


De azé ne már, én DIREKT kíváncsiságból, szoktam mondogatni, ha van egy fiatal lány, vagy esetleg olyan nő aki tuti nem jön be senkinek, hogy hü nézd már tök jó ott az a csaj, vagy valami.


Hát olyan furán, hülyén néznek rám, hogy uu, hogy inkább hagyom is mert még azt hiszik tényleg bejönnek nekem. Meg az még gyerek. Szóval szerintem is tényleg kissé furán nézne ki, ha mondjuk összeültök ja ő itt a barátnőm és beállít egy 14 éves lány.


Lehet itt a gyakorin még 30 éves embere is 14 évessel jár de azért ahogy én látom furán néznek rád minimum. KIVÉTEL persze azok akik szintén így gondolkodnak, náluk biztos bevágódsz..

2012. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valóban nem kicsi korkülönbség, de ha tudnám róla, hogy rendes családból származik, nem tegnapelőtt ismertem volna meg, biztos lennék benne, hogy nem akar kihasználni és el tudnám magam mellett képzelni, akkor szerintem benne lennék. 15/L
2012. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem büntetik. Gondoltam szólok.
2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem zavarna a korkülönbség, pedig 16 vagyok. Egy 14 éves még hozzám képest is gyerek, de komolyan! Engem anyum 23 évesen szült, apum 24 volt. Van 21 éves tanárom a suliban. Nekem a 19en felüli emberek már felnőttek. Mit kezdjek egy felnőttel, és mit kezdjen ő velem? Hiába vannak itt lepontozások, tényleg nem normális, ez a korkülönbség. Tiniként még 1-2 év is sokat számít, nemhogy 6-8. 16l
2012. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok, múltkor bepróbálkozott a bátyám egyik haverja. Ő 20 éves.... Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon nem!
2012. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy 16éves lányt,akinek 28éves barátja van.
2012. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!