Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért wan az h mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért wan az h mindig az idősebbeknek tetszek?

Figyelt kérdés

15/L éwes wagyok..és mindig az ilyen 18,19,20,21 éwes pasik érdeklődnek irántam..és ez engem annyira nem is zavarna..csak hát a barátnőimet meg elégg..és mostanában énis eelkezdtem gondolkodni azon h mért wan ez?!:/

Lécci írjatok..


2009. aug. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

mert úgy gondolják az annyi idős IQ-fighter fiúk, hogy a te korosztályod jóVal könnyebben befűzhető bizonyos dolgokra. ennyi. ezért is próbálkoznak. mert gondolják ti, 15 éVesen azt hiszitek, hogy az menő, ha Valakinek idősebb pasija Van. sokan közületek be is ugranak nekik, aztán persze a nagyrésze szét is rakja a lábát...a többi meg csalódik egy nagyot, hogy csak a szexre kellene a pasinak.


20/L

2009. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert általában a férfiak a fiatalabb lányokat szeretik.Ez a legtöbbször ígyvan
2009. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megértelek!Régen én is az idős pasikra buktam!(De durván idős) 17 éves létemre az érett 30as 40es pasikat lestem(persze csakis azt amelyik jófej laza és fiatalos)Aztán rájöttem hogy azoknak mind családja van feleségük gyerekük ők.Nem tehettem róla egyszerűen vonzódtam hozzájuk.Aztán rájöttem hogy attól lehet hogy minden ilyen férfiban egy apát kerestem mert nekem sosem volt:(És mikor tisztáztam magamban h nem apát hanem társat keresek ez elmúlt és az én korombeli vagy csak egy két évvel idősebb pasikra hajtottam:)És ez most már így a jó!!Annyival még kiegyészíteném hogy soha nem volt semmilyen kapcsolatom idős pasikkal, egy feleség férjét sem vettem el és egy gyerek apját sem szóval csak vonzódás volt de semmi több!!!!!!!!!
2009. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13 éves koromban volt, hogy egy 23-25éves hajtott rám. mondjuk idősebbnek nézek ki a koromnál, de akkor is zavart. szerencsére azóta már minden korosztályból vannak "rajongók". kezdve az óvódástól :DD
2009. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Figyu cica a w-t és a szimpla v-t felcserélted a billentyűzeteden.


Egyébként a te korodban még nem szoktak kezdeményezni annyira a fiúk, szóval lehet nekik is bejössz, de nem mernek nyitni, minél idősebb valaki annál inkább mer nyitni

2009. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek! 16 éves vagyok,és mindig a 20-21 éves pasik udvarolnak.Hála én a romantikus alkatokat fogom ki :D

de nekem nem kell pasi,nekem 1 szerelmem van a RAJZ!!!

Amúgy mindig idősebbnek néztem ki.12 évesen 15-nek néztek.

Most úgy nézek ki mint egy 18-19 éves csaj.Ezért sem merek nőiesebb ruhákat hordani,mert akkor k*urvának mondanának vagy kis csicskának.....

2009. aug. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért van ez Drága, mert kiragod a melleidet és a leglágyabb szellőtől is fellibben a 30cm-s szoknyád ami alatt szét kell húzni a segged, ha a tangát akarod látni...


Ha nem vagy ilyen akkor szorozd be azzal, hogy azért hajtanak rád, mert a többi csaj is így viselkedik

2009. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

én Nem wagyok ilyen kis p*csa aki egyből széttárja a lábát..meg ilyen mini ruhákban jár..jó páran mondták már h idősebbnek nézek ki..de akkoris..azért a 20,21 ..az már kicsit sok:/

Am bocs a W-ért a V helyett..csak megszoktam már_xD

2009. aug. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!