Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha eljön majd velem hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön majd velem hova vigyem/hogy célozzak arra hogy bejön nekem? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy lányt,akit minden reggel látok a buszon,és mindennap beszéltünk 5-10 percet a buszon,(Városi busz)

Face-n is beszélgetünk,de ott többet van olyan is hogy 1-2 órát..

Eddig 4x beszéltem vele fb-n akkor is mindig én írtam rá bár,vártam 10-15 percet hát ha "megadja" magát és ő ír..

De nem tette szóval én írtam megint tegnapelőtt..

Szünet előtt kérdeztem hogy majd eljön-e velem mondjuk biciklizni,(mert elvileg szeret biciklizni)mondta hogy ha nem lesz ilyen rossz idő akkor,igen.De azóta nem is volt fent csak tegnapelőtt..

Megemlítettem a bringázást,hogy nem lett belőle semmi,mondta hogy ja kár..

Ezután mondtam hogy majd máskor hogy ha valamit akarsz...meg feltettem egy kérdést mellette.De csak a kérdésre válaszolt....

Érdemes elhívnom még 1x valamire?Ha igen,és eljön velem,hogy "célozgassak" hogy bejön?Néztem itt is kérdéseket,hogy adjak neki először puszit,meg fogjam a kezét..De honnan tudjam ezt,hogy egyáltalán fogná a kezemet?És engedné hogy megpusziljam? :(

184 cm magas vagyok,átlagos testfelépítésű,bár van egy kis fölösleg a hasamon,kedves aranyos vagyok a lányokkal..

Tippek? :S 14F


2012. nov. 4. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Már levágta, hogy bejön neked, kérdés ő akar-e valamit. Nem feltétlen gond, ha nem keres vagy nem ír rád, fontosabb hogy beszélgetéskor hogy viselkedik - mennyire bőbeszédű, érdeklődő, stb.


Ebből azt veszem le, hogy nem igazán akar tőled semmit. De mivel nem ismerem a szitut teljesen, bármi lehet, lehet csak a bringázás nem jött be neki. Ha elvinnéd valahova, akkor valami lazább helyre, ahol le lehet ülni beszélgetni, közbe rendelni 1-2 dolgot akár.

2012. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Beszédes,meg már egyszer megjelölt egy kiírásában mert művész hölgynek neveztem el..

Amúgy elég sokat tudunk beszélni,buszon néha-néha rám mosolyog,amikor beszélünk..

2012. nov. 4. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni, beszélgessetek, esetleg üljetek be egy-egy teára/forró csokira. Tudom, hogy tipikus és sablon eljárás, de szerintem ez a legjobb. Ha jól sikerült, akkor el fog veled menni másodszorra is,véleményem szerint akkor jöhet a kézfogás, puszi. Sok sikert! :)

17/L

2012. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első randin is megpuszilhatod köszönésnél, nincs abban semmi.
2012. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az egyáltalán nem baj, hogy nem ír rád.. legalább is szerintem, mert én is jobban szeretem, ha a fiú ír rám :) Nyugodtan hívd még el, az előző hozzászólók jó ötleteket mondtak. :) Ha eljuttok odáig, akkor öleld át, esetleg valamilyen indokkal fogd meg a kezét.. :) És majd ha úgy látod, hogy jól érzi magát, és engedné, akkor akár meg is puszilhatod :) Remélem tudtam segíteni:) 14L
2012. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!