Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam fagyizni. A barátnőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam fagyizni. A barátnőjével volt, s nemet mondott. De utána ahányszor találkozott a tekintetünk rám mosolygott, s a barátnőjével kezdett sutyorogni, s felém tegintgetni. ?

Figyelt kérdés

Elhívtam fagyizni... A barátnőjével volt, s nemet mondott :( De utána ahányszor találkozott a tekintetünk rám mosolygott, s a barátnőjével kezdett sutyorogni, s felém tegintgetni!


Ez jó jel? Szeptemberben udvaroljak? Vagy hagyjam? :S


2009. aug. 12. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig meglát mögötted valami vicceset és utána kvantumfizikáról sutyorog a barátnőjének.. -.-

NANÁ hogy rá kell hajtani, ez elég egyértelmű viselkedés és az semmit se jelent hogy a barátnőjétől nem akart elszakadni miattad.. szarul érezte volna magát a barátnője előtt, meg hát kíváncsi rá hogy reagálsz a kudarcra, hogy megfutamodsz-e ennyitől, hogy van-e tököd.. feltérképez, talpraesett csajszi, kapd el, ha tudod :)

2009. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már azt hittem senki nem fog válaszolni, s majd próbálkozok!
2009. aug. 14. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak a barátnője miatt volt ilyen és azért mondott nemet mer tő ott volt találkozzatok kettesbe!
2009. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bejössz a csajnak :)

persze hogy udvarolj neki :D

meg amúgy is.. egy igazi csaj nem hagyja magát hamar elcsábítani :D tessék csak udvarolgatni :D

sok sikert :)

2009. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem eléggé kétesélyes... Lehet, hogy tényleg azért mondott nemet, mert ott volt a barátnője, és ezért zavarban volt, most pedig várja, hogy küzdj tovább érte. De, őszintén szólva, én akkor mondanék nemet egy randira, ha nem akarnék az illetővel randizni... Ha meg igen, akkor is igent mondanék, ha ott a barátnőm. Azért mosolyog és sutyorog, mert kikosarazott.. a lányok bizonyos korban elég gonoszak.

Aztán a fene tudja, ez csak az én pesszimista logikám. Lehet megérne egy próbát az, hogy akkor kérdezed meg, amikor egyedül van.

2009. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hadjad! Lehet hogy valamit nevettek rajtad! Majd ad neked valamilyen jelet,csak vigyázz,nehogy ne vedd észre!
2009. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam az egyik csajjal és utána irogatott nekem, hogy találkozzunk....... találkoztunk is még egyszer de akkor is a semmi jutott nekem..... nah én nem megyek utána az biztos... szerintem hagyd a csajt és ha nagyon megy utánad akkor próbálkozz de addig szerintem ne.
2010. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!