Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát, szoval, izé. Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát, szoval, izé. Nem tudom miért itt kérek tanácsot de légyszí ne fikázzatok.12/l vok és az osztályba van egy fiú. de nem tudom megszólítani szóval azt ne javasoljátok de megszólitáson kívül hogyan tudom meg hogy szeret e?

Figyelt kérdés
negatív válaszokat ne
2012. nov. 5. 17:38
 1/4 anonim válasza:

Szi kedves csajszi!

Én úgy gondolom,hogy ha az a fiú neked valóban ennyire tetszik,akkor megtalálod vele a közös témát.

Mivel egy fiú,mindig vevő egy érdeklődő lányzóra.

Te ahogy a kérdésed megfogalmazásából látom,kedves lány lehetsz,ami már pozitív!

Úgy gondolom,ha pl helyijárattal jársz iskolából valamerre....és ő is,akkor kérdezd meg tőle azt:

Ne haragudj,de nincs kedved besétálni velem a.....( Helyre....) Elkísérni?

Ő valószínű azt feleli majd,hogy dehogynem,ráérek,szívesen elmegyek:)

Ha épp nem,akkor úgy köszönd meg:

Értem,hát akkor köszi,majd máskor bepótoljuk a sétát remélem:)

Ez egy finom célzás,amitől még talán meg is változtatja előző válaszát.

Aranyos kérdésed volt,és ez csak egy példa volt tőlem. Ha szeretnél mást is kérdezni hasonló témákban,szívesen felelek.

Üdv: Isti

2012. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből feltételezed, hogy szeret? Ha nem mered megszólítani, akkor gondolom nem szoktatok beszélgetni. Valahogy mégis csak meg kéne szólítani. (Amúgy hogy-hogy nem mered megszólítani az osztálytársad?)
2012. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.kössz isti

2.es beszélek vele legjobb barátok vagyunk ami fiú lány között lehet csak attol félek hogy ezt ő csak barátságnak veszi3.isti mindig eggyütt megyünk haza és szokta kérdezni hogy megyünk e eggyüt

2012. nov. 5. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megkérdezi, hogy mentek-e egytt, akkor valószínűleg érez valamit, veled akar lenni. egy próbát megér, nem veszíthetsz semmit :)
2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!