Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esetleg akar valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esetleg akar valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy volt egy fiú akit megismertem még a nyáron, már akkor tudtam, hogy csak egy egyéjszakás kaland lesz, mert elég egyértelmű volt, hogy a srác nem akar többet. Nem is bántam, mert nekem sem volt igazán kedvem egy kapcsolathoz, élveztem a szingliséget, meg hogy azzal kavarok akivel akarok. Mindegy, aznap nem lett belőle semmi, de azért jófej volt elkérte a számom, úgycsinált mintha fel akarna hívni( :D) hát már akkor lesett, hogy nem fog felhívni, nem feküdtem le vele és ennyi volt. Aztán persze nem hívott, jó darabig. Kb. egy hónap múlva felhívott, hogy találkozzunk. Végülis összefutottunk, megtörtént a szex én örültem, ő örült és én úgy gondoltam, hogy ennyi volt. Nekem ennyi bőven elég, mert tudom, hogy ez a srác képtelen elkötelezni magát, neki kell a csajozás és úgyse lépne bele egy komoly kapcsolatba. Viszont kérdezgette, hogy átmegyek-e még, meg hogy találkozzunk. Én határozottan megmondtam, hogy nem, és hogy hagyjuk ennyiben a dolgot. Viszont azóta is keresett és találkozni akart velem. Nyílván nem kávézni meg beszélgetni, de ez akkor is furcsa. Komolyan nem értem, hogy ez most mi? Szerintetek? Jó tudom nem vagytok jósok, de ha ez történne veletek akkor mit gondolnátok?

2012. nov. 6. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak szexpartnernek kellenél neki, kérdezz rá..ebből bajod nem lehet. :)
2012. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
ja jó volt a dugás és szeretne még belőle.de ha látod rajta h milyen akkor 100% h félre fog lépni ha össze is jöttök.ez van ilyenek is vannak.döntsd el h neked ez belefér e,márha nem szeretsz bele mert akkor nagyot fogsz csalódni mikor megcsal.(az ember hajlamos azt hinni h ilyenek vele nem történhetnek meg pedig de)
2012. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jó volt vele, akkor menj bele! Neked is jó, neki is, semmi kötöttség, bármikor kiszállhatsz. Én is féltem ettől, hosszú párkapcsolatom után léptem bele egy ilyen kapcsolatba és egész jó. Persze mindketten tisztában vagyunk, hogy ennél több nem lesz, de ha jól elvagytok, szex mellett még néhány értelmes mondatot is tudtok váltani mehet a dolog.
2012. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, nagyjából 2 évig. Úgy hívtak, szexpartner. :-) Egyikünk sem akart többet. Ha ez neked megfelel, hajrá. Ha nem, inkább ne menj bele!
2012. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, ha ekkora nőcsábász, akkor vagy tisztázd le, hogy monogámia az ára mindennek, vagy te is pasizz nyugodtan mellette.
2012. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, hogy benne lennék-e... szerintem vinnék bele érzelmeket, hát mégis lány vagyok, meg ismerem magam:D szarul esne, ha mellettem másokkal is lefekszik.. vagyis még nem voltam ilyen helyzetbe nem tudom hogy esne :D fura. akiknek volt ilyen kapcsolatuk hogy kezelték a helyzetet? Ja meg az hogy előttem ki tudja milyen csajjal volt akármilyen betegsége is lehet... jó mondjuk első alkalommal is fenn állt ez a para, de most azért többször lenne és nem tudom. :D
2012. nov. 6. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele! Egy idő után beleszeretsz, tönkre tesz teljesen. Az ilyeneket nem tudod megváltoztatni. Ha képes vagy érzelmek nélkül szexelni, csak akkor találkozzatok!
2012. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy hogy kezeltem? Úgy, ahogyan az ilyesmit kell: nem voltak érzelmek, nem is akartam, hogy legyenek. Jó volt úgy, ahogy van, az elejétől fogva tudtam, mire számítsak és ahhoz is tartottam magam.


Ha úgy gondolod, nem tudsz majd érzelmek nélkül benne lenni a kapcsolatban, akkor azt javaslom, inkább ne is menj bele, mert nagyon rövidet húzhatsz! :-/

2012. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na jó de az olyan volt, hogy ok, szex aztán a vége és lelépett? mert nálunk nem így volt még utána egy csomót együtt voltunk, jó aludtunk, de mondtam neki, hhogy lelépek és azt akarta, hogy maradjak.. tök fura volt. mindegy meg azt sem tudom elképzelni, hogy akkor együtt megyünk szórakozni, meg gondolom barátoknak is bemutatna meg én is őt, ezt szinte biztosra állítanám, és így már gyakorlatilag egy ki nem mondott kapcsolat, nem is szex kapcsolat. nem is tudom elképzelni milyen lehet egy szexkapcsolat:D milyen az? telefonáltok egymásnak hogy most és akkor szex és puszi puszi mindenki megy a saját útjára? vagy mondjuk tudjátok, hogy minden kedden és pénteken és mint a naptárba be van írva? vagy hogy megy ez? :D
2012. nov. 8. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól sejted, valahogy úgy megy, ahogy leírtad. Nálunk vagy telefon, vagy sms volt, az sms kb. annyi, hogy "van időd pénteken 4-kor?". Ez volt a "megszokott" együttlét előtt. Ha extra volt benne, tehát együttalvás, vacsora, vagy egyszerűen csak a megszokottnál több idő, akkor telefonon megbeszéltük, hogy jó-e és hogyan, mikor. Aztán elváláskor puszi és pá, igen. :-)
2012. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!