Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedtek itt az oldalon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtek itt az oldalon? Volt már kapcsolatotok belőle?

Figyelt kérdés

Én két normális lánnyal találkoztam eddig innen, egyik havernak megmaradt, másik más volt élőben mint chatelés alapján :)

17F, Bp.


2012. nov. 7. 22:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Miben volt más? Ez érdekel:D
2012. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nem és nem is hiszem, hogy itt kéne ismerkedni :) 21f
2012. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Rengeteg barátom van innen. Sajnos összejött egy távkapcsolat is. :-/ szép emlék marad. :-) 15/f
2012. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem, de vagy nem szeretett viszont vagy nem alakult ki. Én sajnos nem tudok máshol ismerkedni.


21/N

2012. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerkedtem!Véletlenül tetszettek egymás válaszai és priviben írogattunk egymásnak és facebookon tarjuk a kapcsolatot!De mi csak barátkozunk és tanácsokat adunk egymásnak!Semmi több nem volt és nem lesz,mert neki van barátnője nekem meg barátom,de attól még barátkozni szabad!
2012. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem, ismerkedem. Mivel élőben nyúlbéla vagyok, bízom a(z itteni) szerencsémben, ami van is. Eddig legalább 15 lányt ismertem meg innen, egy olyan, akire rá tudom mondani, hogy tényleg jó barát, eggyel összejött ennél kicsivel több, de már vége, eggyel pedig talán alakulhatna valami, ha én is jobban akarnám... De nem tudom még. A többivel már nem tartom a kapcsolatot. Különben banyek, eszméletlen szép csajok is vannak itt, csak kissé lelki sérültek, mint én. 20/F
2012. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ismerkedtem, de csak poénból szórakoztam ezzel aztán volt akivel találkoztam is párszor.. Háááttt.. megmondom őszintén nem fogom elfelejteni, mert megbántam és elég szörnyű emlékem van arról a lányról.. Na mind1..
2012. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

1#: Túlzottan előnyös volt róla a kép amit mutatott előben rosszabb volt.

Biztosra alapoztam, hogy tetszeni fog neki az ötlet, hogy biliárdozzunk, de azt mondta nincs kedve :D emiatt csak sétálgattunk fel alá Örsön, félénk is volt, szinte csak én gördítettem tovább a témákat..


6#: Igen, vannak itt lelkisérült lányok, én is üzeneteztem párral, de az ilyen lányok nem akarnak találkozni.. Én meg azt megunom 1 hét után, hogy itt levelezgessünk.

2012. nov. 7. 22:55
 9/36 anonim ***** válasza:

én itt ismertem meg a barátomat :)

lassan 9 hónapja vagyunk együtt

2012. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Azért az elég komoly, jó lenne egy opció az oldalon, hogy felhasználó tiltása, és akkor nem tudna írni neked..
2012. nov. 7. 23:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!