Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz ötlet lenne, ha mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet lenne, ha mégis azt mondanám, hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már elég régóta randizgatunk, gyakorlatilag járunk már.

Mára és holnapra volt nagyon sok közös programunk, de lemondtam (nem azért, mert le akarom rázni, csak így tűnt jónak, az oka most lényegtelen)

Azóta átgondoltam újra, és inkább mégis vele lennék. Ezt megmondjam neki vagy ha már így beszéltük meg, akkor hagyjam?


2012. nov. 9. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Veszíteni nem veszíthetsz!Max nemet mond!Ha azt mondtad neki,hogy valami más dolgod van mond,hogy lemondták és mégis ráérsz!:)
2012. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja nem mondtam, hogy nem érek rá, az igazat mondtam neki.

Biztos nem mondana nemet, csak inkább attól tartok, hogy ezzel úgy tűnik, mintha azt se tudnám mit akarok, csak össze-vissza beszélek. És kicsit tényleg így is van :D

2012. nov. 9. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ne agyalj,mond meg neki,hogy vele szeretnel lenni,es kesz.biztos,hogy orulni fog neki. :-)
2012. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mond meg neki, hogy a másik srác mégsem tetszik annyira, és egyelőre inkább őt választod.:D
2012. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincsen másik srác... nekem ő kell. :)
2012. nov. 9. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek mondtad le? Komolyan nem értem, hogy lehet valaki ennyire ostoba.


Mondd a srácnak, hogy bocs, de még nem nőttél fel, várja meg, csak néhány évtized.

2012. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha leírnám az okot, akkor megértenéd, de elég hosszú és bonyolult, szóval ezt most nem teszem meg. (Egyébként ő is megértette...)
2012. nov. 9. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Megjött, herpeszed van, beteg vagy, van egy orbitális nagy pattanás az orrodon, vagy mi?
2012. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!