Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek vele össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vele össze?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk évfolyamtársam a srác és nekem nagyon bejön.4 éve ismerjük egymást de nem igazán vagyunk beszélő viszonyba.Ő egy csajnak a haverja de ő szereti a csajt de a lány soha nem járna vele szval csak fut utánna :S.Én viszont nagyon szeretem csak nemtudom h h kerülhetnék közelebb hozzá.Szerintem nemvagyok annyira csúnya lány sok mindenkinek tetszek de igazából hát nemtudom nem avgyok annyira megelégedett magammal.A srácnak én nemtudom h bejövök e azt se tudom h h deríthetném ki.Néha van h facen likeolja a képemet esetleg oylan kvízeket tölt ki h jól nézek e ki de a választ soha nem tudom meg rá :S

Hogyan ismerkedjek meg vele?



2012. nov. 11. 09:54
 1/2 tabaki ***** válasza:
Ennyire nem lehet beleesni minden nyelvtani hibába, szerintem kamuzol. Különben meg a minimum, hogy sokat legyél a közelében, találj vele közös témát, mert hogyan akarsz egyéb viszonyba keveredni vele, ha még beszélőben sem vagy. Miért kéne azt magától kisakkoznia, hogy valaki a távolból epekedik utána? Nyugi, senki nem elégedett magával, ez ne hátráltasson a nyomulásban. Eridj rá!
2012. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom a dolgot nem kamu!És rendben természetesen kezdeményezni akarok csak ahoz kéne segítség h hogyan kezdjek hozzá.Mit mondjak?Milyen indokkal menjek oda hozzá?Mert erről fogolmam sincs.Kicsit bátortalan lány vagyok azt emg kell jegyezni!
2012. nov. 11. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!