Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok olyan sráccal, aki rendes, izmos (nem konditól), de tyúkmellkasa van? Mennyire zavarna titeket ha egy srácnak tyúkmellkasa van?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem kizáró ok. Sok fiú egyébként is annyira görbe testtartással jár, áll, olyan igénytelenül. Szóval a válasz igen.
2012. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a tyúkmellkas kérdés érdekes, egyik kajakos ismerősömnek olyan, de neki nője is van, szóval nem hiszem, hogy kizáró ok lenne.
2012. nov. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

értem, engem nagyon zavar, bár nem vészes,remélem lesz egyszer egy barátnőm, most még csak 13 éves vagyok,

és kezdtem aggódni,hogy emiatt nem fog egy lány sem szeretni :/

de megnyugtattatok :)

köszönöm

2012. nov. 11. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem lenne probléma
2012. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, ha kondizik? Az nem másféle izom, az izom maga nem tudja, hogy épp mi terheli, súlyzó vagy talicska.

Vannak szellemi munkát végző emberek, akik nem fizikailag dolgoznak, nekik lenézés jár, ha izmos testet akarnak?

2012. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem úgy értettem, hanem hogy nem tervezem hogy kondizok,de az osztályban én vagyok a legerősebb fiú.

és a lányok többségének amúgy sem tetszik a hatalmas duzzadó izom.

2012. nov. 11. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég sok idő elérni hatalmas duzzadó izmokat, a normál méretűekhez is sokat segíthet az edzés.
2012. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 AJohnny válasza:

Nekem tyúkmellkasom van. Barátnőm egyszer hozta szóba még amikor nem tudta mi az. Elmondtam neki és részéről le volt zárva.


Amikor kicsit "fikáztam" magam emiatt azt mondta, hogy ő így szeret és legalább egyedivé tesz :) Szóval egy értelmes lány nem fog ezen fennakadni.

2012. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) most eléggé megnyugodtam ezen kommentek hallatán :D
2012. nov. 12. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!