Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti miket vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatlan010110 kérdése:

Csajok ti miket vártok el akivel randiztok?

Figyelt kérdés
Hány órát legyen veletek stb 16/f

2012. nov. 11. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
2 óra 29 perc 31 másodperc..
2012. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi időt amíg jóll érezzük madunkat,nincsenek előre irott szabályok:) 15/L
2012. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ:D első kommentelő nagyon vicces vagy -.-"
2012. nov. 11. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Legutóbbi randim 5 percig tartott :DDD

Am tényleg, ameddig csak jól érzitek magatokat. Ált talán 2-3 óra, de hogy őszinte legyek, még egyszer sem néztem, hogy meddig tartott:/


Hogy miket várok el? Kérdezz sokat a lányfelől, de magadról is mesélj. Szerintem az simán belefér, hogy titokban megbámulod a melleit, de könyörgök, ne végig azt nézd.. :D Ja és neked kell gondoskodnod arról, hogy ne legyen csönd. Ha tetszik a lány, bókolj neki (ne folyamatosan), ha pedig már tudod, hogy nem lesz több találkozás, akkor ne.. Ne kelts benne felesleges reményeket:)

Ja és fontos, hogy legyél határozott, önbizalommal teli. De ne ess át a ló túloldalára, mert akkor egy egoista baromnak fogsz tűnni:D

Sok sikert:)


16/L

2012. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!