Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért adnak a lányok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak a lányok annyira a barátnőik véleményére még pasi téren is?

Figyelt kérdés

Gimiben tetszettem 2 nagyon gyönyörű lánynak, mindkettő maximálisan az estem volt 16 és 18 évesen. Ugyanaz a szitu zajlott le, szemezünk, és akkor ott terem a barátnője, elkezdenek sugdolózni (naná hogy rólam), és kb ez a szitu:

"-uhh Neked tetszik?" -"aha miért?" -"nekem nem jön be" -"de olyan aranyos" stbstb.

Ez a jelenség miért olyan gyakori nőknél?

Én nem kérem ki a barátaim véleményét a lányokról, úgy is tudom az lesz a válasz h megd*gnám vagy nem, de nem érdekel mit mondanak.


2012. nov. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd, most egy legjobb barátnő választott szét minket:(( az ideg szétvet, mert gyerekkori barátnő és inkább jóban van vele, minthogy velem járjon..egyszerűen besz@rok az ilyentől, mikor közben meg tudom,hogy csak irigy rá a csaj, mert ő akart engem...de már nem is kamaszok!! és ennek ellenére ilyen gondolkodás..24F
2012. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, offolok egy kicsit. Kb. értem a helyzeted. Másfél éve lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak. Miért? Azért, mert a pasit befolyásolták a húgai és a családja!!! Ilyen is van! Szétmartak minket egymástól. Nagyon nagy átb*szásnak gondolom még a mai napon is ezt a pasi részéről, hogy soha nem állt ki mellettem, pedig semmit nem tettem a családjának.

Egyébként én sz*rok magasról arra, hogy a barátnőim mit gondolnak a kiszemeltemről, nekem kell, hogy tetsszen, nem pedig nekik. :) 22L

2012. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:D

Én lesza.rom mit gondol a barátnőm, mert teljesen más pasik tetszenek nekünk mind külső, mind belső tekintetében.

Egyformán úgy gondoljuk, hogy egy rakás szar, az a pasi, akivel általában a másik szóba áll. :D

Ettől mi még jóban vagyunk, csak nem hozunk össze ilyen barátnős-barátos találkozókat.


21L

2012. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátnőknek szól a bepasizás is, ezzel villognak egymás előtt, h ki tud jóképűbb pasit összeszedni.
2012. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csordaszellem van. Azt fogadják csak el, amit a barátnőik is igeneznek. Aki nem tetszik nekik mint pasi, az megy a kukába.
2012. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!