Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit gondoltok a szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a szőke hajú srácokról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Vannak aranyosak!:) Am azt tartják, h a szőkék hűtlenek.. De én nem tudom.. Nem részesítem őket negatív megkülönböztetésben. Ha jófej és bejön, okés:)
2009. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

festett v természetes? mert nem mindegy.

a barátom eredeti szőke hajú-kék szemű, és hát nincs rá panasz :) viszont a festett szőke fiúknál engem egyenesen taszít, főleg ha ilyen hidrogén-sárga, ami mostanság olyan hűdemenő lett :S szerintem az ritka ronda...

20/L

2009. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha festett az elég gáz de az eredeti lehet cuki. bár én inkább a barna hajúakra szavaznék mégis mert nekik napbírnítottabb bőrük van és az jobban bejön mint a fehér :)
2009. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igazi szőke
2009. aug. 13. 22:57
 5/19 A kérdező kommentje:
Én egyébként lány vagyok.. És azért kérdeztem, mert nekem a szőkék a pasi ideáljaim <3 :) De mindenki azt mondja rájuk, hogy rondák... Amúgy meg nekem is egy szőke, kék szemű srác jön be ;-)
2009. aug. 13. 23:00
 6/19 anonim ***** válasza:
ha e mellé még egy csinos pofi jó öltözködés és jó alkat párosul akko r kész herceg!!JA és igaz a szőkék tényleg hűtlenek..
2009. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy szőke, kék szemű barátom. Nagyon szerettem, sztem helyes volt!!:):) De most barna hajú, barna szemű barátom van, és egyszerűen megőrülök érte már 6 hónapja!:D:D:D
2009. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a szőke-kék szemű barátom már 4 éve hűséges :D a kivétel erősíti a szabályt ;)


20/L

2009. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be egyáltalán, fekete párti vagyok (:
2009. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is szőke vagyok, mindig szemüveget viselek. Kicsit visszahúzódó típus vagyok, általában TV előtt ülök és tömöm magamba a chipset és örökké ezt fogom tenni. Vélemény? :P

[link]

2009. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!