Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek vele jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek vele jobban megismerkedni? Hogy szólítsam meg? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Új fiu a suliba a 9-ok osztályba én 10-es vagyok de egyidősek vagyunk mert én korábban mentem suliba.Nekem tetszik egyszer együtt hétvégéztünk az osztályukkal és sokat hülyéskedtünk ketten jól elvoltunk.A suliban is azután való nap de utána nem beszéltünk.Más lányoknak is tetszik.Az osztálytársaimnak feltünt,hogy jól megvagyunk s kezdtek idegesíteni meg vele is hülyéskedni engem emlegettek pedig semmi nem volt köztünk és azután egyátalán nem beszéltünk.Mikor vele vannak a barátai (szinte mindig) akkor nem tudok vele beszélni mert a mi sulinkban minden kicsiböl nagy dolgot csinálnak.De akkor mégis,hogy ismerkedjek meg vala jobban?Írjak neki? Vagy hogy?Nem lenne feltünö ha én írnék?
2012. nov. 12. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy találkozót iskolán kívül...Ismerkedjetek össze aztán úgy is eldől, megy minden úgy ahogy történnie kell ;)
2012. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!