Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok szomorú randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szomorú randi után? Nem vidámnak kéne lennem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy fiút, sokszor találkozunk, de minden randi után borzasztó rossz kedvem lesz, mert nem tudom, mikor látom újra:( Ilyenkor nem feltöltődnöm kéne az új élmények által? Egyáltalán mit tegyek, hogy ne így érezzek?
2012. nov. 12. 21:24
 1/6 Geta96 ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, szerelmes vagy,
2012. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet túlságosan is beleszerettél, és nem bírsz nélküle meg lenni, ez végül is kiválthatja a szomorúságot.
2012. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Geta96 ***** válasza:
máris hiányzik, ez velem is így van.
2012. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy félsz a magánytól és most itt van egy fiú aki randi után nincs veled, nem lehetséges?
2012. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De lehet, csak eddig voltak már fiúk, akik tetszettek, de ha tőle elválok, olyan, mintha ott hagytam volna magamból egy részt:(( és szinte csak az éltet napról napra, hogy majd megint találkozunk...
2012. nov. 12. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolj a következő találkozóra és akkor nem leszel szomorú hanem már előre örülni fogsz. :)
2012. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!