Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy 'hódítanátok' meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy 'hódítanátok' meg egy olyan fiút, akinek nem nagyon volt még barátnője és nem is az a csajozós fajta?

Figyelt kérdés
Elég félénk típus a csajozásban (de meglehetősen perverz, nem rossz értelemben..) és 18 éves.

2012. nov. 13. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mond meg neki h. majd lenne e kedve ezt meg azt csinálni.

Ha komolyabb dolgot is akarsz vele akkor is valahogy vezesd rá.

2012. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel nem nagyon csajozott, így nem nagyon vágja a jeleket, ha valakinek bejön, így egy kicsit egyértelműbbé kell neki tenni a dolgot. Ha van egy pasi aki ilyen és tetszik, akkor nyomulj kicsit te.
2012. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy magadról beszélsz, és van egy rossz hírem. Meglehetősen kevés lány akar direkt félénk fiúkat meghódítani. A fiúnak össze kell szednie magát egy kicsit.
2012. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: komolyra gondolom

2, 4. válaszoló: nem vagyok perverz, és 16/L vagyok. A perverz szót a fantáziájára értettem.

3. válaszoló: köszönöm az egyetlen normális választ...

2012. nov. 13. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:
A félénk fiúkat sokat kell bátorítani!
2012. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Á, szóval tényleg lány vagy? Azt hittem, hogy egy bátortalan fiú a kérdező, aki kérdezni akar, de próbálja másnak kiadni magát, mert cikinek érzi.


Szóval: ha a fiú félénk, akkor pont a bátorítás kell neki. Szerintem ha látja, hogy közeledsz hozzá, bátrabb lesz majd. Én is ilyen voltam, nagyon féltem a kezdeményezéstől, de ha a lány kicsit segített, akkor már nem volt gond.

Szóval nem hiszem, hogy nehéz dolgod lenne, csak add egy kicsit a lovat alá.

2012. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még nem volt 'ilyennel dolgom' vagy is nem tapasztaltam még hogy egy fiú félénk lenne vagy titkolná az érzéseit. Többen mondták hogy bejövök neki, de én ebből nem sok mindent veszek észre (szokásom). És fogalmam sincs hogyan kéne adnom alá a lovat.
2012. nov. 13. 13:02
 8/15 anonim ***** válasza:
Szoktál vele beszélgetni? Milyen kapcsolatban vagytok jelenleg?
2012. nov. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Emberek ***** válasza:
igaz fiú vagyok, de hasonló típus mint amit leírtál. én örülnék neki, ha sokat beszélgetne velem, aztán közös, programok (gondolok itt mozi, vagy séta a dunaparton, stb.) mikor már alakul, akkor jöhet aminek jönnie kell :)
2012. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is hasonló vok, sztem ülj 1 kicsit közelebb hozzá, ilyesmi ;) ha olyanrol beszéltek kézfogás nállam beleférne.;) ilyesmi. privibe irj ha folytathatom;)

18/f

2012. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!