Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin csók?

Figyelt kérdés

nyomulás, vagy elvárjátok?

17F



2012. nov. 13. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Nyomulás, csók csak második randin legyen. Első randin puszi, érintés, ölelés szerintem....
2012. nov. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csilla1991 ***** válasza:
Csók az lehet.Folytatás a második randin.
2012. nov. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, de ha olyan a helyzet, akkor igenis kell az a csók :) Ha nincs csók, akkor legalább arcra puszi legyen, és utalás arra, hogy jó volt, és lesz folytatás, különben elbizonytalanodik a lány.
2012. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon ember és helyzetfüggő. Mi pl a sokadik randinál tartunk (kb 1 hónapja járunk) de még nem is csókolóztunk. Nem beszéltünk össze, egyszerüen a másik lelki megismerése most fontosabb. Szex az kb 3-4 hónap utá nálam. Én a lassú tempó híve vagyok, nem szeretek sietni. De persze ha olyan ellenállhatatlan vágy lenne köztünk és elkapna a hév akkor korábban is lehetséges, de az első randikon én biztos nem csinálnám...kell a bizalom előtte és hogy érezzek iránta valamit.
2012. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
1 hónapja jártok és nincs csók? Ez meg mi? Hogy nem járás az is biztos! Első randin első csók! Milyen már egy randi csók nélkül????????????
2012. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

1 hónapja jártok és nincs csók? Ez meg mi? Hogy nem járás az is biztos! Első randin első csók! Milyen már egy randi csók nélkül??????


Nálad lehet... de nem mindenki olyan mint Te! (hála égnek)

Kapaszkodj meg az exemmel 1,5 év után volt először szex! Na?? Nem, nem csalt meg és rohadt jól megvoltunk nélküle!! Ennyi erővel ahol nincs szex, az nem kapcsolat, nem házasság??? Ezt a marhaságot!! Egy hónap után sem kötelező egymás szájában matatni!! De nem fogok neked magyarázkodni. Attól h neked nem tetszik én(MI) még egész prímán érezzük magunkat szerencsére nála sem abban mérik a kapcsolatot, hogy milyen mélyre sikerül eljutni egymás szájában és milyen gyorsan... Tudod, mi beszélgetni is szoktunk mert ő nem egy agyatlan valaki aki csak a bugyit akarja ledumálni rólam. Mindennek eljön a maga ideje mi jól megvagyunk, mások véleménye meg nem érdekel! Minden jót!

2012. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem igenis nonszensz első randin smárolni! Egy csók oké, de nem fogok egy vadidegennel testnedveket cserélni azért mert x. randi. Főleg miután elkaptam a "csókbetegséget" tudom mi mennyit ér vagy nem ér... Ha összejövünk és jobban megismerem, megbizom benne akkor oké.
2012. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miért ne? :D
2012. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!