Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hobbym a fotózás és a zene az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hobbym a fotózás és a zene az életem. Ez melyik nőnek jön be?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben majd minden pasi ezzel a szöveggel jött. Amikor eljutunk odáig, hogy leülök egy kávéra velük beszélgetni és ismerkedni, akkor rendre visszatérő szöveg, hogy ő imádja a természetet, főleg fényképezni és fotózásból akar megélni. És a zene az élete értelme, ami nélkül nem tudna létezni.

De persze egyikük sem végzett sem fotós sulit és nem járt zeneiskolába sem...úgyhogy kamu duma az egész...


Ezt tanítják valahol a pasiknak?


Nők ti ennek még bedőltök?


2012. nov. 14. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Régen bedőltek ma már nem igazán.

Aki meg igazán akarja az csinálja is.Nem csak erről hebeg habog

2012. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha úgy csinálod hogy kipakolsz vagy két fényképezőgépet ami ránézésre hű de művészi szóval mondjuk ilyen régebbi slr-t ami komolyan néz ki és csinálsz egy fake névjegykártyát hogy ez meg ez a fotós vagy akkor igen :D
2012. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHA


Köszönöm, kérdező, hogy van rajtam kívül még egy ember, aki ezt észrevette! De hozzá kell tennem, hogy ez nem csak a férfiakra/pasikra vonatkozik, hanem ugyanúgy a lányokra/nőkre is.

Ez a "zene az életem" a legnagyobb, legótvarabb kamuszöveg, amivel az emberek különlegesnek akarják mutatni magukat. Mindenki szereti a zenét, de mindenki tud élni nélküle, nem kell eltúlozni, nem különleges.

Ez a fényképezés-mánia is borzasztó. Futok végig a rakparton, és minden méterre jut legalább egy gyökér, aki a hidakról, vagy az Országházról készíti a tizenhétkvintilliomodik ugyanolyan képet. Jó hobbi lehet egyébként a fényképezés, csak azzal van a gond, hogy az emberek nagy része mindjárt művésznek is gondolja magát tőle, és megint csak azt hiszi, hogy ez hű de különleges dolog. Én is a fejemet fogom, amikor valaki bejelenti, hogy a fotózás a hobbija :)


26F

2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ketten is hülyeséget beszéltek.


Egy: nem jártam fotóstanfolyamra de ettől még imádok fotózni - és az, ha néha 1-1 képemet közzéteszem, attól még nem érzem mgam profinak.


Kettő: mnem jártam zenesuliba és nem játszok hamgszeren. Mégis, mivel elég sok a szabadidőm, gyakran hallgatok zenét, keresem, kutatom a jobbnál jobb track-eket, szeretem megismerni az előadókat is, tanulmányaimhoz is köthető módon, mivel a szakdolgozatomat egy bizonyos zenei szubkultúráról szeretném írni.


Ezek mellett vannak más kedvenc elfoglaltságaim is, viszont ismerkedésnél tuti hogy nem ezzel nyitnék, ha meg erre terelődik a szó akkor ez van.


Szóval nem értem mi ezzel a baj, inkább rátok nézve szegénységi bizonyítvány, hogy már azelőtt beskatulyáztok valakit, mikor még nem is ismeritek. Szánalmas, nem gondoljátok?

2012. nov. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindenki fotós. Egyébként a nők tényleg tapadnak azokra akiknek kicsivel nagyobb fényképezőgépük van az átlagnál. Aki pedig legalább egy pozitív visszajelzést kap a laikus ismerőseitől az hirtelen profi fotóssá válik. Vicc. Ez nem beskatulyázás, csak körül kell nézni. :)
2012. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rád nézve pedig szegénységi bizonyítvány, hogy anélkül válaszoltál, hogy megértetted volna, amit írtam. Direkt kiemeltem a végén, hogy a fotózás jó hobbi, csak a sok oktalan ember művésznek képzeli magát tőle és orrba-szájba nyomatja a közhelyes képeit. Nekik egyáltalán nem a fényképezés a fontos, hanem a habitus, a stílus, ami vele jár. Nem általánosítok, nem rólad beszélek, de nagyon sokan ilyenek.

Az pedig már végképp csak a személyes véleményem, hogy a fényképek irtózatosan felül vannak manapság értékelve, a falra mászom, amikor az ismerőseim egy kirándulás alatt elcsattogtatnak ezerötszáz képet (esküvőről ne is beszéljünk), aztán beteszik egy szépen elnevezett mappába a többi húszezer mellé. Nem az a fontos, hogy jól érezzük magunkat valahol, hanem hogy fényképekkel bizonyítsuk, hogy mennyire jól éreztük magunkat.


"gyakran hallgatok zenét, keresem, kutatom a jobbnál jobb track-eket, szeretem megismerni az előadókat is"


Igen, pont, mint a fiatalok 99,99999999999991773%-a.

Ezzel kapcsolatban csak arra akartam rávilágítani, hogy röhejesnek tartom, amikor valaki annyit képes magáról írni, hogy "zene nélkül nem tudok élni".

2012. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Abban igazad van, hogy manapság létezik úgynevezett "megörökítési mánia", anélkül nem lehet elmenni sehová, hogy a világ tudtára ne adjuk. Bulifotók: "jaj de kemény vagyok, hogy én tegnap este elmentem valahová" nyaralás: "nézzétek, ti ide tuti nem fogtok sose eljutni" --> ezeket én is elítélem!


A zenéről pedig nem is érdemes vitázni, azért tényleg mindenki él és hal, csak éppen a kis egoizmusunk (mindenkiben van!) az oka, hogy ezt kihangsúlyozzuk :)

2012. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!