Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fergeteges beszélgetés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fergeteges beszélgetés a semmiből, azóta nem értem, mit akar. Miért hívott el? Miért tűnt el azóta? Hogy beszéljek vele úgy, h ne lássa, belezúgtam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy véletlen során elkezdtünk egy évfolyamtársammal beszélgetni neten. Majd kitalálta, hogy üljünk be valahova, ismerjük meg egymást. Az egész délutánt együtt töltöttük, mindketten nagyon jól éreztük magunkat. Azóta is beszélünk néha neten, de csak a sulival kapcsolatos dolgokról. Ezeket is általában én kezdeményezem,1-2x vissza sem írt. Utána viszont megint kedves volt és többet beszéltünk.

#fergeteges randi #titokban beleszerettem
2012. nov. 14. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért hívott el mert potenciális partnert látott benned.

Azért tűnt el mert dolga volt.

Neten nem látja hogy belezúgtál.

Csinálj nekem palacsintát.

2012. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Tudom, hogy neten nem látja, de élőben is kéne vele beszélnem. Ha már a gép mellett elpirulok, tuti észreveszi. Így meg nem lehet játszani a "hódíts meg-et". Arról nem is beszélve, hogy nem tudok vele így élőben felszabadultan beszélgetni, mert nagyon izgulok. Nem tudom, mit kéne tennem/mire gondolnom, hogy úgy tudjam kezelni, mint a többi pasit.
2012. nov. 14. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Jahogy játszadozni akarsz. Hát no, akkor ne csodálkozz, ha a padlón végzet a szék helyett.
2012. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem össze szeretnél jönni vele, de úgy, hogy nem mutatod ki, hogy tetszik neked, sőt direkt úgy akarsz vele viselkedni, mint a többi sráccal, nehogy észrevegye, hogy tetszik neked, de azért lehetőleg hódítson meg, igaz? Ha így állsz hozzá, abból nem sok jó fog kisülni.
2012. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmmm, így más szemével tényleg hülyén néz ki a hozzá állásom..

Nem ciki, ha látszik rajtad, hogy odáig vagy valakiért? Én úgy tudtam, a pasik akkor vesznek egy lányt komolyan, ha küszködni kell érte. Ha valaki túl könnyű préda, az nem kelti fel igazán az érdeklődésüket. Mi a normális viselkedés akkor ilyen esetben egy lánytól?

2012. nov. 14. 15:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nincs teljesen így. Az egy dolog, hogy (sokan) szeretünk "vadászni", de ahhoz előtte fel kell kelteni az érdeklődésünket, olyan lányra senki nem fog ráhajtani, aki ugyanolyan, mint a többi. Szóval tessék beszélgetni vele, közeledni hozzá, jeleket adni, amin elindulhat, és utána se kezdj el semlegesen viselkedni, mert attól csak elmegy a kedve az egésztől. Ez egy kétszemélyes játék, ahol neked is aktív szereplőnek kell lenned, nem arról van szó, hogy a férfiak tekerjenek érted, te pedig hagyod magad. Ha érdekel téged, akkor igenis tegyél érte, mert egyébként nem vesz komolyan.
2012. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze nem kell könnyű prédának látszani, de ezt nem úgy éred el, ha idegenként vagy semlegesen viselkedsz vele...
2012. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok! :D Nagyon köszönöm! Tényleg sokat segítettek.
2012. nov. 14. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!