Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekelhetem őt, vagy játszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Érdekelhetem őt, vagy játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy velem egy idős fiú,aki nagyon tetszik nekem.Osztálytársam és nagyon jó barátok vagyunk.Múlt héten volt egy hétvégi közös programunk,és azóta minden megváltozott.Már előtte is tetszett nekem,de aznap felhívott magához a lakásukba és egy nagyon rejtett,szelíd énjét ismertem meg és Ő is az én legtitkosabb énemet látta,önmagam voltam.Suliban sokat hülyülünk,de ott nagyon személyes volt ez az egész.Eddig azt éreztem,hogy barátok vagyunk,most már lánynak érzem magam mellette,és azóta nagyon közvetlen velem.Sokszor tűnik fel ott,ahol én vagyok,bizonygatja az erejét,és szereti mutogatni,hogy Ő a legerősebb.A hétvégén sokat beszélgettünk az osztálybeli szerelmekről,az Ő esetéről,hogy milyen lányok tetszenek neki.Azt mondta,hogy nem kezdene az osztályból senkivel,aztán hívott meg magukhoz.Sokszor jön oda hozzám és karol át,"bújik hozzám",keresi a társaságomat,messziről figyel,szemezünk.Voltak konkrét esetek is: pl. játékból verekedtek páran és óra után megkérdezte,hogy tetszett-e amikor bunyóztak,meg elkezdte mondani,hogy az nem volt tiszta erőből verekedés...az udvari szünetben fázott és odabújt hozzám...ma is odajött hozzám,és átkarolt,közben dumált a többiekkel és "úgymaradtunk" közben,alig akart elengedni...becézgetett...mikor úgy érzem,hogy nem is figyel rám,még akkor is jókat nevet a vicceimen,másokkal van és akkor is meghall mindent,amit mondok...A bökkenő ott van,hogy már tavaly óta tetszik és akkor tudott is róla,viszont Ő flörtölgetett több lánnyal az osztályból.Azt mondta,hogy csak úgy elbűvölt minden csajt,de nem akart senkitől semmit.Viszont úgy érzem,hogy rengeteget változott azóta,de azért félek,hogy megint csak játszik...Mit gondoltok?Szerintetek megint csak szórakozik,vagy komolyan gondolja??Kérlek,"segítsetek"!!Köszönöm! :)
2012. nov. 16. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek,nevetgéljetek,kezdeményezz nála-szerintem nem lenne ellenére a dolog :) Flörtölget,mivel imponál neki,hogy bejön a csajoknak-némelyik pasi soha nem növi ki ezt a tulajdonságot.Dicsérgesd te is,dicsérd meg az új csukáját,vagy jegyezd meg,hogy milyen jól áll a haja.

Mindenesetre: ha szórkozik,előbb-utóbb úgyis kiderül,és otthagyhatod

2012. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!