Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha genetikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha genetikailag vékony, kisfiús alkatom van és nem is vagyok jóképű, mert nagy az orrom például, akkor mégis hogyan lehetne vonzó, szép barátnőm?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Belső!
2012. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én se vagyok valami sármos faszi, de olyan barátnőm, van, hogy hejj!!! :D
2012. nov. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna. Mert én is ilyen vagyok.
2012. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiányoztál, kedves debreceni barátom (barátnőm :D)! Mikor töltöd már be a 23. életéved? :) Mert a "22/F" lassan kimegy már a divatból...
2012. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem csináld ezt-

előtte

[link]

utána

[link]

2012. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ipso ***** válasza:

A nagy orr még nem igazán baj, ha amúgy nem rossz az arcod.


Legyél sportos, ez NAGYON fontos, és legyél határozott, de legyél kedves is a lányokkal meg az idősebbekkel. Legyen sok barátod, és legyen egy jó kis munkád, amit szeretsz, és amivel elég pénzt is keresel. Ne legyél erőszakos, csak ha muszáj. És ne legyél unalmas, tehát tudj elszórakoztatni egy lányt, vagy akár többet is, ha sikerül felkeltened a figyelmüket.


Ennyi nagyjából elég szerintem. Ja, és tisztálkodj rendszeresen, és ne sajnáld a pénzt a fodrászra két-három havonta. A szokásos.

2012. nov. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pénz & sárm.
2012. nov. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát öcsém.. én tök átlagos vagyok és rendes, normális, udvarias, mindenre odafigyelek egy lánynál... mégsincs több mint egy éve barátnőm... és nem értem miért... szal ... jah...
2012. nov. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kigyúrod magad és/vagy sok pénz.

Nézd meg hány über-kocka sunáz modelleket, csak mert k..va gazdag lett.

2012. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, amikor egyesek azon sopánkodnak, hogy nem jóképűek, jóalakúak, vonzóak, de mindenképpen gyönyörű, bombázó párt akarnak. Ha nem vagy képes felülemelkedni a kinézeten, akkor ne várd el másoktól sem.
2012. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!