Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem? Hogyan próbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem? Hogyan próbáljam meg jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Különangolra szoktam menni és közvetlen utánam jön egy csaj, akinél most úgy döntöttem bepróbálkozok.

Van több ötletem és mivel mivel eddig akiket megkérdeztem mást és mást mondtak, ezért kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.

Az első, hogy amikor jön és tanárom csukja be a kaput azzal rukkolok elő, hogy elveszett az a könyvem, ami neki megvan és, hogy nem tudná majd kölcsönadni. Így ha szerencsém van, el is kérhetem a telefonszámát azzal az ürüggyel, hogy majd elmegyek hozzá érte.

A második, hogy egyszerűen amikor jön, megkérdezem, hogy lenne e kedve egy kicsit sétálni az órája után.

A harmadik, hogy megvárom, amíg vége lesz az órájának és aztán elkísérem a buszig, ha ő is benne van.

A negyedik, pedig, ha van jobb ötletetek :)


Sárky

[link]


2009. aug. 15. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, nem biztos hogy kölcsönadná a könyvet egy idegennek. Lehet hogy csak beszélgetni kellene vele, és következő alkalommal hívni el sétálni. Vagy ha vége az órának megkérded hogy merre megy? megmondod hogy te is arra mész, mész vele és útközben beszélgettek. Inkább a 3.
2009. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A buszig elkísérős, beszélgetős, sétálgatós dolog szerintem jó lenne.
2009. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én a 2.nak biztos örülnék:)
2009. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a 3. projekt szupi, illetve 4.-nek javaslom, hogy mi lenne ha simán felvázolnád, hogy mekkora hatást gyakorolt rád, és ezután egy buszig-kísérés?
2009. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

megfontolandó... :)

Szerdáig van időm gondolkozni.

2009. aug. 17. 00:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 2. tűnik a legjobb megoldásnak, de azér a 3. se rossz. Sok sikert!
2009. aug. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!