Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az csak rizsa, hogy az úgyneve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az csak rizsa, hogy az úgynevezett csábító mesterek bármelyik nőt megkaphatják, vagy tényleg van valami, amit ők tudnak amitől egyszerűen ellenállhatatlan vonzalmat éreznek a nők irántuk?

Figyelt kérdés

Mert a nők azt mondják, hogy a szexhez kell nekik az, hogy egy ideje ismerjék az illetőt, bízzanak benne, de akkor miért van az, hogy ismerkedik épp valakivel már pár hete, de még nem jutottak el a szexig, közben meg találkozik valahol egy idegennel, aki pillanatok alatt olyan ellenállhatatlan vonzalmat kelt benne, hogy aznap este már az ágyában találja magát, mert nem is érti miért, de még életében nem érzett ilyet.

Eddig elhittem a nőknek, hogy a személyiség a fontos, de hagyjuk már ezt, azt sem tudják mit akarnak.

Jön valaki akire jobban gerjednek, és máris hanyagolják azt akivel eddig voltak.

Nekik is a szex a lényeg, senki sem házasodni szeretne 20 on évesen.

Csak vannak férfiak akik értenek ahhoz, hogy hogyan kell begerjeszteni egy nőt úgy, hogy ne is értse, mitől vonzódik ennyire a férfihoz, meg van aki nem.

Hát erre a technikára lennék kíváncsi.


2012. nov. 17. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem vagy benne van a pasiban vagy nincs!Tanulni nem hiszem ,h lehetne.Én úgy gondolom,h férfiaknak ez a személyiségük része!!
2012. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy miert kepesek erre a pasik? Mert az emberek 90%-a nem azzal van akit tenyleg szeret, csak megszokasbol vannak egyutt, vagy mert nem jo egyedul. Szoval nem csoda, ha valaki kicsit is erdekesebb, akkor meginognak. Mindket felre igaz!
2012. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet tanulni, vannak technikák. Nem publikus zárt körben terjed a tananyag!
2012. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
caM008 :DDD Arra a tananyagra azért kíváncsi lennék,h mégis miből tevődik össze az a pasik szerint!
2012. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez egy gyökérség ezek a teknikák.


a lényeg: vagy nagyon bejön mert vonzó. vagy kimegy. mindkét félre igaz. a többi meg teljesen mindegy ha bejön mindkettő adja a derekát.

2012. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor pletyizek róla egy kicsit: a válásom után nagyon magam alatt voltam. Amolyan lazább ismeretségem volt egy társasággal, pár srác - volt közöttük melós gyerektől kezdve, a harmincas öltönyös, charme-os üzletemberig mindenféle -, akik abból csináltak sportot, hogy ki, hogyan és hány nőt tud megfektetni. Ők felkaroltak egy kicsit és kioktattak. Valóban vannak olyan sablonok, amivel simán ágyba lehet vinni a nőket. A következő kategóriák vannak: fél órás, 1 órás, 2 órás, 3 órás és második randis. Ennyi és a nők 90%-át be lehet fűzni. 10% általában a bigott vallásos, vagy aszexuális.

Egy darabig csináltam, de én alapvetően nem ilyen vagyok. Ahogy kezdtem túl lenni a magam lelki bajain, eljutottam odáig, hogy én szégyellettem magam a férfiak miatt. Hogyan lehet és hogyan használják ki a nőket.

2012. nov. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az utolsóval félig egyet értek.

De azonban úgy gondolom, hogy csak azt a nőt lehet kihasználni aki hagyja is magát és bedöl minden dumának.

Mert ezek a nők nem ismerik meg eléggé a pasit mielőtt magukhoz engednék.

2012. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, én tegnap életem legbunkóbb szintjét hoztam.


Így közöltem a csajjal, h esélytelen, h bármit akarjak tőle, telefonáltam, miközben smártunk, közöltem vele, h 1000x jobb vagyok, mint ő, és én vezettem az történt, amit én akarok. Elmondtam, h mi a következő lépésem, és ő hogyan fog reagálni. Amikor át akarta venni az irányítást megmutattam neki, h képtelenség...



Szóval annyi a lényeg, h legyél domináns, és bármit megkaphatsz. Te vezess, ne tűnj gyengének, és senki nem mond neked nemet.

2012. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja ha átlag feletti vagy akkor működik a dolog.
2012. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!