Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, akit nem zavarna, hogy ropi alkatom van és nem is vagyok magas sem, meg úgy igazán jóképű sem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mi honnan a jó büdös fenéből tudjuk?
2012. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerek ilyen fiút, olyan jó dumája van, meg érdekes a foglalkozása, hogy válogathat a lányok között

igaz, megvan azért kb. 170-175 cm, de szerintem az nem alacsony, mert nálam magasabb :)

2012. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hole Hunter ***** válasza:
Nagyon sok lányt nem zavarnak ezen tulajdonságok. Igaz, ezeknek elenyésző része hajlamos csak járni is veled. Azért ne add fel!
2012. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy ilyen fiút, csak az van hogy ő eléggé visszahúzódó és félénk. Nekem speciel nem az esetem, de ahogy ő nevezi, a "kockák" bírják őt :DD mármint lányok. Amúgy ha valaki megismeri nagyon jó humorú srác, szóval ez nagyon fontos!

vannak lányok akik nem foglalkoznak a külsőségekkel, várd ki az igazit! :)))

2013. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!