Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatok egy lányt akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatok egy lányt akit nem annyira ismerek sétálni v Pizzériába? Jobban meg ismerni

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok van egy lány aki nagyon tetszik de csak a utcán talalkozunk amikor megyek suliba Pénteken köszöntem neki.. De most hogyan tovább? El akarom hívnu valahova előre is kösz

2012. nov. 18. 16:22
 1/5 anonim válasza:

Fontos hogy a csaj hogy reagál. Észrevett? Visszaköszönt?

Ha nincs meg a kölcsönös szimpátia, akkor nehéz ügyed van, és ne mutasd ki hogy "mennyire bejön" mert azzal inkább elriasztod, minthogy megfogod. Legyél laza, és kicsit több önbizalom sem ártana.

2012. nov. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogyan hívod el, csak a külsődön múlik a sikered. A séta meg a pizzéria közül inkább az utóbbit javaslom, mert a lányoknak bejön, ha költesz rájuk.
2012. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi am a lány köszöni akart csak én előbb.. És vissza köszönt :)
2012. nov. 18. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
De hogy lehet levonni akármit is a köszönésből? - elvégre az egy alapszabály, ha valaki köszön visszaköszönök.. Vagy ha rám köszönnek akkor is 24f
2012. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz de tudon h tetszek neki mert mondta egyik bnőjének csak fél...
2012. nov. 18. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!