Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen elment az önbizalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elment az önbizalmam mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiu a gimiben egy évvel van fölöttem és elvileg annyira megtetszettem neki hogy megszerezte az osztálytársamtól a nevem és már vagy suli kezdete óta én vagyok a mindennapi edzésükön a téma elkeztünk fészbukon beszélgetni meg minden kedves volt stb. 3 háétig plussz as uliba is és mondta olyan szinten beszéltek rólam hogy az osztálytársam elmondta neki hogyan puskáztam töri órán.Erre elhívott randizni ahol tök kedves volt kinyitotta az ajtókat mindenben fizettet hazakísért adtam az arcársa puszit (nem csókót) erre kijelenti fészbukon hogy beszélnünk kell amit itt lehet másnap mondta hogy bocsi csak legyünk barátok mert nem tette túl magát a barátnőjén meg hogy reméli nem bánott meg legyünk barátok.(régebben irta hogy nem volt barátnője mostanában)Vélemény? bocsi a helyesírásért de ki vagyok :'(
2012. nov. 20. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez elég szemét húzás volt tőle. 24F
2012. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ez mire volt jó miért költött rám ennyi pénzt a randin miért jött le hozzám minden nap ???Miért keresett meg egyátalán?!
2012. nov. 20. 17:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezt egy lány is eljátszotta velem, azóta sem tudom,hogy miért. 24F
2012. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Me hülye.
2012. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túl csúnya vagyok mit ronthattam el?
2012. nov. 20. 17:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Probalga elfelejteni a csajt de a randin rajott hogy ez meg nem megy neki. Jo hogy most szolt es nem kesobb. Nem te rontottadel.
2012. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudjam kinek mi a szép? Az illető viszont egy pö.cs.
2012. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem fogadás volt, de nem vagyok benne biztos.. nem vagyok büszke de én is csinaltam mar ilyet.. Nem is ez a lenyeg, hanem az, hogy az ilyet sajnos meg kell szokni :ss

ugyanigy velem is csesztek már ki hasonlo modon, de megtanultam mindegyik után felkelni. Sok sikert!

2012. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fogadás?:/
2012. nov. 20. 18:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerinem meg szimplán az előző barátnője csúnyán átb@szta. Bosszúból most keresett egy csajt,akivel ugyanezt megteheti. Nem veled vna a baj de nyugodj emg és felejtsd el..,mert ez gyökér volt.
2012. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!