Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő vérig sért, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vérig sért, de utólag bocsánatot kér, megbocsátanál neki?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy régi ismerősömre (gimis osztálytársam volt és nagyon nagy románc volt köztünk évekig), de ignorált és vérig sértett olyan kő bunkó módon hogy néztem. Majd 2 nap múlva ír, hogy elnézést és beszélgetést akart kezdeményezni...

Én gyűlülöm ha egy nő megaláz vagy megsért mert büszke vagyok, hogyan bocsássak meg neki?

mert amúgy érdekel, de ez a viselkedése kiakasztott


2012. nov. 21. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi aláz meg, azt jobban viseled? :O


Ha komolyan bocsánatot kért és belátta, hogy bunkó volt, akkor meg tudnék bocsátani.

2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel akkoriban nagyon sz@r napjai voltak és ezért volt ilyen. Nézd, ha ő kezdeményezett most, akkor beszélj vele és járj utána alaposan, hogy miért csinálta ezt. Emellett nyomatékosan éreztesd vele, hogy ilyet nem csinálhat egy másik emberrel! Ez amúgy női sajátosság, ha egy férfi van ramatyul, akkor annyival elintézi, hogy "Hagyjál békén!" Szóval normálisan, de határozottan mondd meg neki, hogy nagyon nem nyerő ez a viselkedés. Utána viszont már nem lesz gond!

Egyébként bevallom, könnyen beszélek, nem rólam van szó. Én ugyanígy kiakadtam volna a helyedben. :)

2012. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem tudok ilyenért haragudni, csak sokat csökken a szememben az értéke mint ember.

Én próblok mindig úgy videlkedni h ne bántsak meg senkit véletlenül se, mégha meg is érdemelné, úgy nekem ez eléggé csökkentené az érdeklődésemet iránta.


perse szóba állnék vele, meg nem tartanék haragot, de kicsit már ösztöösen is távolságt tartanék,

2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs bocsánat! Az ember tudjon gondolkodni, vállaljon felelősséget a tetteiért, és ne utólag mismásoljon. Nincs bocsánat! Én legalábbis nem adnám meg neki ezt a lehetőséget. Eltakarítanám az életteremből is. Bennem évtizedekre visszamenőleg is megmaradnak a "lelki tüskék" és akit én egyszer megyűlölök, az többé nincs emberszámba sem véve! Az onnattól jó ha kiírja magát az életteremből, aaaa-mocskos állatja! Én a helyedben nem hódolnék be neki. Ha már rég nem gimis, akkor kéne annyi agya legyen,hogy nem úgy viselkedik , mint egy tini takony ösztönlény, és nem bunkóskodik egy régi ismerőssel.
2012. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bocsánatot kért, akkor igen. Engem is sértett vérig nőd és a mai napig nem kért bocsánatot érte. Az a legszörnyűbb, hogy már családtag is. Próbál úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, de én soha nem felejtem el a tettét. Ha bocsánatot kérne, akkor más lenne a szitu, de így nem.
2012. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Én elvből nem kérek bocsánatot és meg sem bocsájtok senkinek.
2012. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!