Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Kommunikációval kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Kommunikációval kapcsolatban kérdeznék 20 on éves nőket, hogy mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vannak olyan emberek akik gyorsabban, és vannak akik lassabban tudnak kapcsolatot teremteni emberekkel illetve kiismerni az embereket.

Én nem vagyok sem túl érzéketlen ebben, de a legjobb sem.

Gyakran utólag jutnak eszembe dolgok, amiket mondhattam volna, vagy esetleg félreérthetően fogalmaztam annak ellenére, hogy odafigyelek arra, hogy a mondani valómat előbb körbehatároljam, hogy ne legyen félreérthető.

Az lenne a kérdésem, hogy ha épp ismerkedtek valakivel akivel már alakul a vonzalom, bizalom, de közben találkoztok valakivel pl. a munkahelyeteken, tehát nem ismerkedés céljából, de mégis ugye ismerkedik az ember mindenhol emberekkel, tehát ha jön egy olyan férfi, aki szintén bejön nektek és mondjuk melóhelyen ebéd közben beszélgettek, és jóval hamarabb eljut egy bizonyos szintig, mint a "barátotok", akkor más szempontokat félretéve - mondjuk mindenben ugyanolyanok:)-

ez mennyire döntő tényező?

Vagy mondjuk ha a kevésbé kommunikatív jobban bejön emberként meg férfiként, mint a kommunikatívabb, de ugyanakkor a kommunikatívabbal sincs ilyen téren gond, akkor melyiket választanátok?


2012. nov. 21. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mai világban annál többre viszed, minél kommunikatívabb vagy. A boldogulásodhoz szükséges tényezők, pl munkahely, megbízás stb. már nem anyagi, hanem főleg kapcsolati viszonyoktól függenek. Ez pedig a kommunikáció függvénye. Sok remek jóképzettségű ember kallódik, mert nincs jó reklámja. Ennyit általában.

Nálam egy fiú kommunikációs készsége nem perdöntő a szimpátia kialakulásában, de tudat alatt biztosan motivál.

2012. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hű, jó bonyolultan tetted fel a kérdést :D

Nálam számít, hogy a fiú kommunikatív legyen, egyrészt mert mellettem elég nehéz szóhoz jutni, másrészt mert annál nincs rosszabb, amikor beszélek és csak bólogat vagy "aha"-z.

Szerencsére emberemre találtam a páromban, lakótársaim mindig megjegyzik, hogy hihetetlen, hogy mennyit tudunk dumálni :D

24N

2012. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!