Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani nagyon szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus12 kérdése:

Tudnátok mondani nagyon szép bókokat amitől a lányok szinte beájulnak? :D

Figyelt kérdés
Viccesfiúk kíméljenek!
2012. nov. 21. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy.

Amúgy helyzet függő.A szépségét "fényezd"

2012. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
mit sütsz kis szűcs, tán sós húst sütsz kis szűcs?
2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Te is vicces fiu vagy. Azt hiszed, hogy van olyan szöveg amit bármikor, bárkinek mondasz és az "beájul"? Ami az egyik lánynál bejön, az a másiknál röhögögörcsöt eredményez. Meg kell ismerni egy kicsit, rá kell érezni.
2012. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a 24cm-t mind neked adom.
2012. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úristen amikor megláttam a felhasználónevet azt hittem én írtam a kérdést, egy másik lapon ez a nevem xD

egyébként gyk-s sablon dolgoktól senki sem fog beájulni. Látszódjon hogy komolyan gondolod, és egy a csajra jellemző, különleges tulajdonságát "fényezd":)

2012. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bókokkal nem mész semmire, mert a lányoknak csak a külső számít. Ha jól nézel ki, nyert ügyed van, ha nem, a legszebb bókokkal sem érsz el semmit. Egyébként se jó, ha túlzásba viszed a bókolást, mert ha a lány elhiszi magáról, h ő tényleg ilyen meg olyan szép, akkor azt is el fogja hinni, h kaphat nálad jóképűbb pasit is.
2012. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen célod van egy lánnyal.

Ha az adott lány viszonylag felszínes típus, vagy csak egy-két estére akarod felszedni, akkor dicsérd a külsejét.

De ha komolyabb terveid vannak vele, akkor azzal tudod levenni a lábáról, ha olyan dolgot dicsérsz benne, amit kevés ember lát meg benne, nyilván ez valamilyen jellemvonása legyen. Vagy dicsérd azt, hogy milyen jó fej, vagy mindig meg tud nevettetni, tetszenek a történetei, érdekes a hobbija... valami ilyesmit próbálj meg. Nálam legalábbis ez a nyerő. :D

2012. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha egy ismeretlen srác jön oda és mondja, hogy "Jól nézel ki", vagy "Szép vagy", kiröhögöm. Egyrészt tisztában vagyok vele, másrészt nem kérdeztem, és nincs is igényem rá, hogy hajtogassa, és nem kötelességem a nyakába omlani, csak mert közölt velem egy tényt. Ha mondjuk a párom jegyzi meg, ha valami csinosabb ruhát veszek fel, hogy jól áll, vagy egy olyan srác bókol, akivel ismerkedek, az jól esik, de általában egy mosolynál többel nem méltatom. Nem szeretem, ha a külsőmet dicsérik, mert az egy olyan dolog, hogy kivel mennyire volt kegyes a genetika. Sokkal jobban szeretem, ha megjegyzik, hogy intelligens vagyok, vagy vicces, esetleg mennyire jó, hogy az érdeklődési köröm erre meg erre kiterjed, tök vagány, hogy szeretek sikló-ernyőzni, vagy akármi hasonló. A külsőségek firtatásától nem remeg meg a térdem.
2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!