Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal fiúk lányok! Ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk lányok! Ti miért jártok egyetemre, főiskolára?

Figyelt kérdés
Egy csomóan csak azért járnak, h fölszedjenek valakit, pusztán ismerkedésre használják. Mások azért, hogy elmondhassák magukról, hogy meglegyen a papír. Most komolyan, volt már jól sikerült párkapcsolat egyetemi ismertségből? Vagy csak a bulik meg a pia dominálnak. 18 vagyok és nem tudom eldönteni, h érdemes e egyáltalán felsőoktatást végezni. Úgyis annyian jelentkeznek.

2012. nov. 22. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert körzővel meg vonalzóval a kezemben születtem :D kezdj el egy normális szakot,és annak lesz értelme :)
2012. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mondják, hogy az egyetemi (vagy főiskolai) barátságok életre szólnak. A komoly párkapcsolatok is.

De én azért járok egyetemre, mert tudni akarok. Tudni akarom, hogyan lehetek undorítóan gazdag.

:)

2012. nov. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Quorra ***** válasza:
Azért, hogy ne üljek otthon.
2012. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyenről még életemben nem hallottam, hogy valaki azért járjon, hogy pasizzon, vagy nőzzön. O.o

Ez a buli, meg pia marhaságot meg azok találták ki, akik közelében nem voltak még a felsőoktatási intézményeknek, és amerikai filmeken szocializálódtak.

Tanulj olyasmit, aminek biztosan van jövője!

2012. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Menj egészségügybe. Nem kell olyan sokat dolgozni és külföldön baromi jól fizet.
2012. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kerüld a büfészakokat és akkor nemcsak, hogy használható tudást szerezhetsz, amivel később boldogulni is tudsz, hanem normális embereket is megismerhetsz, akik nem a buli / pia / nőzés / pasizás miatt mentek egyetemre.
2012. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, hogy életem egyetlen jó időszaka az egyetem volt, ahol megállás nélkül csajoztunk és buliztunk. Ha ez nem lett volna már a Csernus kezelne.
2012. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tanulni jöttem egyetemre, de ez tényleg így van, hogy az életed legjobb időszaka ez (legalábbis nekem eddig ez stimmel). Baromi sok embert megismertem, sok barátot szereztem. A legtöbb barátnőm/barátom talált már párt is, én még úgy vagyok vele, hogy elég sokáig itt leszek még, úgyhogy élvezem a helyzetet
2012. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Attól függ,hova szeretnél jelentkezni,tehát melyik felsőoktatási intézménybe,illetve neked mi a célod az egyetemen/főiskolán.Én úgy vagyok vele,hogy tanulni elég sokat kell,tehát időm nagy részét erre szentelem,mert másképp nem sikerülne a dolog.Az,hogy az egyetem csak buli meg piálás ez egyáltalán nem igaz,persze van akik ezt csinálják.De ők szerintem nem gondolják komolyan ezt az egészet,és ki is fognak bukni az első évben.

2012. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeretek tanulni.Régész akarok lenni.
2012. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!