Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a nők, hogy nekik nem a pénza számit, holott 1átlagos kinézetü és öltözékü átnéznek, lúzernek tartják, de ha már 1bmw-be tehetik be a valaguk az a pasi már nyerő?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Goldberg. Én nem hazudok. Ha csóró vagy és nincs munkád, akkor menj a francba! Nem tartok el senkit! Világos?

24 éves lány/nő -.-

Nem unjátok még tényleg az általánosítást? Minden áldott nap, minden órában felugrik egy ilyen kérdés, ami megint arról szól, hogy a nők kur.vák, a pasik meg érzéketlen szexista állatok.

Nincs rá válaszom kedves Goldberg. A világ ilyen, és ha nem tetszik, utazz egy másik bolygóra, ahol mindenki boldog és csillámpónikkal lovagolnak a réten.

2012. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz fiacskám, nem a bomba nőket kell meghódítani (persze köztük is van sok kivétel), hanem add lejjebb vagy próbálkozz másnál. Hidd el van olyan lány aki ezeket nagy ívben letojja, pl én, pedig nem vagyok rossz csaj.
2012. nov. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kérdés megint pusztán provokáció.. Most majd jönnek a a válaszok, hogy ja minden nő pénzéhes blablabla.. tök mindegy mit mondanánk, hány ellen példát hoznánk fel.. Az emberek imádnak általánosítani, vitát szítani.. Nem azért nem kellesz a lányoknak, mert nincs pénzed, hanem azért mert így vélekedsz róluk..
2012. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ti tévedésben vagytok,nem érzem magam csórónak,SŐT!!Igaz nincs bmw-m!+van mindenem amit szeretnék kivéve 1olyan társat aki a földön jár!

Majd most fogom kapni az igazi sárdobàlást amit most leirok!

Sajnos 1ronda vagy semmilyen nőt nem tudok szeretni,nekem fontos hogy a társam csinos és nőies legyen!Ez van!39éves vagyok!

2012. nov. 22. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Goldberg,

NEM a BMW a nyero! Az Audi. :P Viccelek.

Az a gond, hogy egy atlagos kineztu pasi az atlagos. Mindenben. Es legtobb esetben nem mer kezdemenyezni, nem dolgozik azon, hogy esetleg a dumajaval vegyen le a labamrol, vagy nem romantikus. Hanem a legtobb esetben ferfiatlan anyuci kis fiacskaja, aki ahogy meglat egy not rogton agyba bujna.

De a ketsegbeesettseg erzodik, ezert nem jon ossze neki. Aztan meg neki all itt sirankozni.

A noknek hatarozott pasi kell, FERFI. Akibol sugarzik a ferfiassag, az ero. Es sajnalatos modon a "bmw-s pasi"-ban tobb ero van- ezert is tudja elerni amit akar. Meg mindig nem a penzrol beszelunk!!

Csak mostantol. A penz, ha tetszik, ha nem , fontos. HA csaladot akarsz, akkor sok penz kell hozza. Es ha nem is valasztasz olyan pasit aki alapbol gazdag, de olyat fogsz, akin erzodik, hogy el fogja tudni tartani a csaladjat.

Lehet lepontozni, de ez szintiszta biologiai oszton. Az erosebb kutya b aszik, es az o genje oroklodnek. Ha tetszik, ha nem.

2012. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Provokáló! Be is jelentettem a moderátoroknak.

Mert:

1. Ma már elég ilyen kérdés van... Eleget szapultatok már minket, kedves, tökéletes férfiak.

2. Abszolút sértő a nőkre nézve, azért tudd már hol a határ!

3. Csak mert, már idegesít ez a sok sz.r, önsajnáltatós, nő lealázós kérdés.


Kemény voltam, bunkó, pontozz le! De ez a véleményem!

2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha tetszik neked a fullos csaj akkor emeld magad fel hozzá,hogy olyan nőt kapj.

Legyen jó dumád,tudj jól nyalni és dugni.

És legyenek céljaid és ne a sörözésből álljon akkor lehet bombanőd.Ne az igényeidet add lejjebb hanem magadat emeld fel hozzá.

2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hm,elég érdekes válaszokat kapok,senkit se pontozok le a saját véleményéért!Nem fogok vitatkozni se senkvel,csak feldobtam 1kérdést!Ugy gonolom az van felháborodva egy ilyen kérdésen akire pont ráillik!Ez szintiszta pszichológia!Ennyi!Amugy+ üzenem annak aki azt irta anyuci pici fia vagyok,hogy örülök hogy vannak szüleim,talán neked már ez nem adatatik meg?A többit meg hadd ne irjam,hogy mi a véleményem róla!Ja igen lehet menni a moderátorokhoz,akik alig várják,hogy levehessék a provokálo(amugy igaz)Kérdésem
2012. nov. 22. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Sz.rok rá mit gondolsz rólam!

Nem azért háborodok fel, mert ilyen vagyok, hanem mert, várjál ezt olvasd el többször: MERT BAROMIRA IDEGESÍÍÍÍTŐŐŐŐ! naponta ezt olvasni 100x, ha nem 100000000x

Ha neked folyamatosan ezt mondanák (vegyünk egy egyszerű példát, hogy te is megértsd): A munkahelyeden egész jó vagy, de az egyik kollegád állanódan csesztet, hogy ilyen sz.r vagy, olyan sz.r, stb. Most mondd meg őszintén, TE nem háborodnál fel? És ha felháborodnál ezen, az azt jelenti, olyan vagy, amilyennek a kollegád leírt, és fáj az igazság?

2012. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

17:37


Akkor a nőket is jelentgess, mert a pasik ugyanannyi lecseszést kapnak ezen a f*s oldalon, mint ti nők. Szóval 50-50!



Csak van aki magára veszi, és van aki nem!


Én pl rohadt jókat nevetek az ilyen 1000000. általánosító kérdésen!

2012. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!