Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nekem is bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem is bejön meg én is bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szemezés után mit kell tenni? Odamenni és beszélgetni,de miről? Mit kellene mondanom, mert elég félénk fiú vagyok, meg a magabiztosságom is 0%, ezen a téren? A szemezésről még annyit, hogy szinte egyből elkaptam a fejem... Ti milyen szöveget mondanátok ill. lányok ti milyen szöveget szeretnének hallani? Nekem ez elég magas, hogy odamegyek és azt mondom, hogy hello bejössz nekem...

2012. nov. 22. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek, ha nekem is bejön meg én is bejövök neki?"

Boldogan éltek, míg nem haltok!

2012. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ki nem állhatom pl. a szép a szemed és hasonló sablonszövegeket, de ettől függetlenül sok csajnál bejön a duma. Szerintem jobb, ha nem egy betanult, tipikus csajozós dumával állítasz elé, hanem csak úgy természetesen, ami jön (persze azért itt is vannak határok). Szóval ne agyald túl, de azért nagyon poénos se akarj lenni, mert az égő lehet.
2012. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zanefields válasza:
Ha ő nem teszi meg az első lépést akk tedd meg te :)
2012. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!