Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy férfi, akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, akivel sokat beszélgetünk, ő akar járni velem, én nem tudom, h mit tegyek. Ő 37 éves, én 29 vagyok. Emberileg és fizikailag is vonz, de úgy érzem h nem hozzám való és nem tudnám őt felvállalni a világ előtt. Mért érzek így?

Figyelt kérdés

Ő nagyon bulizós,nagy haveri körrel,nekem 1-2 barátom van és bulizni is csak ritkán járok.Külsőre nem igazán az esetem,de tetszik a természete,tudja h mit akar,határozott.Én pont az ellentéte vagyok,bizonytalan,tépelődő.Ilyen szempontból jó hatással lenne rám,de nem tudnám elképzelni h járunk,nagyon más mint én,ez megijeszt,de vonz is.És már volt házas, 1szer,de lehet h 2 szer is.És a szüleim sem helyeselnék.

Beszéltünk erről egymással,ő azt mondta,h olyan nő kell neki,akiért harcolni kell és h ezután mégjobban küzdeni fog értem.

Nem tudok tőle elszakadni,minden nap találkozunk,dumcsizunk.

Volt már valaki ilyen helyzetben?


2008. máj. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, én igaz csak 17 vagyok, de 29 évesen biztos, hogy a szüleid döntésére kell hagyatkoznod? ^o)

Amúgy meg az egyetlen, amiért írok - tanácsot adni nem tudok, én a helyedben a nem gondolkodnék, azok alapján, amiket leírtál -, mert nekem az egyik osztálytársam, aki 16 éves egy 37(!) éves pasival van együtt! És mindenki tudja, és felvállalják egymást, és szerintem szörnyen pedofil. Így szerintem a ti korkülönbségetek egyszerű játék az évekkel.

2008. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :) Majd elgondolkodom a dolgokon és a korkülönbségen is.
2008. máj. 25. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

8 év korkülönbség az gyakorlatilag ideális, ebben a korban meg főleg. Szerintem próbáld meg sokat nem veszítthetsz. Találkozgassatok aztán majd kialakul benned a dolog és akkor tudsz döntést hozni.

Hogy mért érzel így azt nem tudom, mivel nem ismerlek, meg hogy eddig mennyi és milyen párkapcsolatban voltál. Lehet h. túl gátlásos vagy vagy rossz tapasztalataid voltak.

2008. máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked és te is tetszel neki, főleg ha szeretitek egymást akkor miért ne járhatnátok? Miért nem vállalod fel? Tán félsz az ismerősöktől, családtól? Nem a szüleid járnának vele hanem TE! Nem helyselnék? Ismerik? Na és ha házas volt? Attól még lehet ő a nagy Ő. 29 éves vagy könyörgöm, mire vársz még az életben? Próbálj elszakadni a szüleidtől. Sok szerencsét!!
2008. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, "rossz" esetben lenne vele egy kellemes kalandod, jó esetben pedig megtalálod életed párját, szóval szerintem hajrá! Nyolc év így 30 környékén már semmi.

(A szülőknek meg úgyse fog tetszeni senki, mindenkiben találnak hibát. Ők már csak ilyenek.)

-G-

2008. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele,ha egy kicsit is tetszik a pasi.

Legalább lesz egy kalandod,és nem a házaséletedben kívánkozol majd férfiak után.

A szüleiddel pedig ne foglalkozz,mondjanak amit akarnak.Ez a Te életed,nem pedig az övék.

2008. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Jól esik nagyon a megerősítés!!!:)))És

a buzdítás!Talán így egy kicsit könnyebb lesz a döntés!

2008. máj. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!