Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ez hogy van, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy van, én már nem értem?

Figyelt kérdés

Volt egy srác,aki nagyon szeretett volna járni velem,de

az az igazság,hogy külsőre nem tetszett,beszélgettünk,és azt mondta,adjak neki egy esélyt,ismerjem meg.

Adtam neki,és megismerkedtem vele,de nagyon erőszakos,folyton számon kér,rám telepszik,nem hagy levegőhöz jutni,és tényleg próbáltam a belső értékeit nézni,de egyszerűen nem az esetem,és tényleg nem jön be.

Kényszerből járjak vele?

Mert olvastam itt nem egy csúnya pasi akar szép lány kérdést,és szerintük bunkók a lányok,mert nem akarnak velük járni,meg külsőségesek,felszínesek.

De persze nekik is szép lány kell,azt írják.

Szerintem ők is szarul éreznék magukat egy olyan lány mellet,aki nem tetszik nekik.Ha bemegyek egy boltba,és sütit szeretnék venni,van több fajta,akkor azért kiválasztom azt,amelyik a legszimpatikusabb,nyilván nem kiválasztom a legolcsóbbat,mert nekem mindegy mit eszek.

Talán nem a legjobb hasonlat,de biztos hogy van aki érti,miről beszélek.

A pasik összejönnének egy olyan lánnyal,aki egyáltalán nem tetszik nekik,csupán sajnálatból?

Én nem tartom magam rossz embernek,de szerintem ez tényleg hiszti.

Ha nem akarnak velük járni a szép lányok,nem akarnak.

Miért nem lehet elfogadni,hogy mind mindenki más,ők is megnézik a külsőt?



2012. nov. 24. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
DEHOGY JÁRJ VELE! Abból látszik,hogy jószívű vagy, hogy ezen eleve elgondolkodtál. Meg kell mondanod neki,hogy a belő tulajdonságai sem vonzóak és nem akarsz belekezdeni egy olyan kapcsolatba ami nem alapulna őszinte érzéseken,mert hosszútávon ezzel ő sem jár jól.
2012. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha bemegyek egy boltba,és sütit szeretnék venni,van több fajta,akkor azért kiválasztom azt,amelyik a legszimpatikusabb,nyilván nem kiválasztom a legolcsóbbat,mert nekem mindegy mit eszek."


Ez alapján én vagyok a Csokító :D Ronda és finom.

2012. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom,csak kicsit kellemetlenül érzem magam,mert itt mindenki elhordja mindennek az olyan lányokat,akik nem akarnak csúnya pasival járni.

Mondjuk nem számít mások véleménye,csak elgondolkodtató,ez a felfogás,meg mint írtam,sokat hozzá teszik,hogy nem jó pasik,de csúnya lány nekik sem kell.

Vagy ez csak egyszerű álszenteskedés?

Kicsit megsajnáltam a srácot,de sajnálatból nem lesz párkapcsolat,szerelem meg még úgysem :(

DE természetesen nem hülyítem,mondtam hogy megpróbáltam,de én csak barátként tudok rá tekinteni,viszont tovább erőszakoskodik,mondván hogy idő kell,meg majd kialakul,ne lökjem el.

Ahhh,most én érzem magam szarul.

2012. nov. 24. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Te rohadt aranyos vagy :) De most a sarkadra kell állnod. Én a helyedben megmondanám neki,hogy ne erőszakoskodjon ,mert ezzel csak azt éri el,hogy barátként sem tudsz rá tekinteni. Egyébként a szépség eléggé relatív fogalom, lehet,hogy ennek a fiúnak akkora orra van mint egy elefántnak, de egy lánynak épp így tetszik.Csak azért mert ez a lány nem te vagy ne érezd magad rosszul.
2012. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes választ :)

igyekszem senkit sem megbántani,oviban,és általánosban nagyon magas voltam,és fogszabályzóz viseltem,ami miatt mindig piszkáltak

most egyesek véleménye szerint szép lány vagyok,de tudom milyen,ha valakit piszkálnak a külseje miatt

2012. nov. 24. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mind tudjuk ,hogy ez szar, de a naiv világban élés is az. :)
2012. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!