Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar töllem már semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar töllem már semmit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit a neten ismertem meg és 19 éves ként

ismert meg és most hogy elmondtam hogy 17 vagyok azt mondta,hogy a barátom lesz,de ìgy nem akar töllem semmit csak baràtok legyünk.

Attòl hogy 17 vagyok miért csinálja ezt pedig nagyon tetszem neki.



2012. nov. 24. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igénytelenséged miatt. Szerintem. "töllem"? "éves ként"? Vesszők hiánya több helyen is. Kifejezésmód is max. elégséges.


Amúgy a srác csak hülyített, felejtsd el menj tovább.

2012. nov. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csodás helyesírásod miatt. Én se buknék arra aki írni se tud :D
2012. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha őszinte komoly kapcsolatot akarsz akkor őszintének kéne legyél. nem gondolod??? bármilyen idős vagy vagy fiatal nem a kor számít. főleg nem az a két év. de ha már most hazudtál neki akkor hogy bízzon benned???
2012. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én is megismertem egy helyes csajt neten, 17 volt az adatlapján. Aztán miután már telefonon is beszéltünk és elég gyerekesnek tűnt, rákérdeztem hogy tulajdonképpen mennyi idős is. 16 volt csak. Na nálam itt elvágta magát! Hiába volt jó csaj.
2012. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, brutális történet.
2012. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!