Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy hívnátok randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy hívnátok randira ismeretlen csajt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
én "véletlenül" beleütköznék úgy hogy kiverném a kezéből a könyveket és akkor bemutatkoznék neki és stb
2012. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a, Szia bocsi hogy csak így ismeretlenül leszólítalak de nagyon megtetszettél,szóval gondoltam meghívnálak egy italra ha akarod ;) am xy-vagyok :)

b, Szia hát nem szoktam ilyen csinálni, de mit szólnál ha számot cserélnénk hogy elhívhassalak randira ? :D....

c, Szia már többször láttalak erre felé, nagyon szimpatikus vagy, ;) , ezért szeretnélek elhívni randira/kávézni/teázni.....

-hát én az A verziómat szoktam használni 20/F

2012. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem randioldalról van szó, ott nem tudom a könyveket a kezéből kiverni :)
2012. nov. 24. 19:01
 4/9 A kérdező kommentje:
2. ez jó kösz
2012. nov. 24. 19:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyebet tud valaki mondani? (randioldalon való alkalmazásképp)
2012. nov. 24. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha randioldalon találtad meg, akkor nyilván ő is regisztrált és kifejezetten számít rá, hogy ismeretlen emberek szólítják meg ismerkedés céljából.

"Szia, nagyon rokonszenves vagy a képed/bemutatkozód alapján. Szívesen megismerkednék veled."

Szerintem nem árt némi levél váltás után elhívni, először inkább csak írj neki.

2012. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet .Köszi egyéb vélemény ?
2012. nov. 26. 21:34
 8/9 Thom12 ***** válasza:

Hé, g@ci, kő kóla?

Na viccet félretéve, #2 neked ezek hatásosak?

Mert én ilyesmiket használok garantált 0%

sikerrel, és azok az "alfahímek" akik izomagyukkal

az első mondatomat alkalmazzák, tuti sikerrel,

naponta újabb és újabb bomba nővel vannak!

De biztos én vagyok a hülye! Ugye lányok?

2012. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Légyszi ötletet ne a személyes nyomorod írd le és karaktertől függően kell viselkedned -ezt még én is tudom ha 40kg-os vagy hiába játszod el azt amit a 100kg-os kigyúrtak.
2012. dec. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!