Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket kérdezzek tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy korombeli lánnyal,és nemjut most hirtelen eszembe semmi,hogy milyen témákban kérdezzek..

tegnap beszéltünk facebook-on,de tetszik a lány,és mondtam neki hogy inkább élőben ismerkedjünk..


2012. nov. 26. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nomost az, hogy én itt leírok neked öt kérdést nem segít rajtad. Tudod ez vagy jön zsigerből, tervezgetés nélkül, vagy megette a fene az egészet.
2012. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

háát,azért csak nem eszi meg a fene az egészet..:)

Hobbi,meg ilyeneket kérdezgessek?

A szokásosat?

Bár,gondolom ha énis szimpatikus leszek neki akkor könnyebblesz,nem? :)

2012. nov. 26. 16:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Kérdezhetsz nem szokványosat is, néha pont az jön be, de ez az egyéni stílusodtól függ. Nomeg sokat segít, ha nem feszengtek csak. De én mondjuk első alkalommal nem kérdezném meg, hogy lenyeli-e. Bár tulajdonképp volt már ilyen is, de az csak egyéjszakás kaland lett végül.
2012. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szerintem felesleges túl paráznod. Gondolom félsz egy kicsit hogy nem lesz téma és meg áll a levegő köztetek.

Nyugi, csak gondolj bele egy kicsit a szituba, meg ismerkedtek még jobban, aztán majd jön a dolog magától ha bejöttök élőben is egymásnak mert igy kéne elvileg hogy legyen. A lényeg hogy érezze hogy figyelsz rá,érdekel amit mond, és nem csak lököd a rizsát. :) gondolom érted amire gondolok. Minden okés lesz, majd szoritok :)

2012. nov. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Háát a legkönnyebb azt mondani, hogy nyugalom, gondolom már most parázol :D Adok pár témát amit feldobhatsz adott esetben:


Az emberi természet

Összefüggések

Zene

Hobbi

Utazás

Gyermekkor

Háziállat

Éjszakai élet

közös dolgok, egyezések, hasonlóságok.


Ezek biztos jók, te majd amúgy is kiválasztod, nah meg jön magátol, hogy melyikeket tudod feldobni... Nekem különös kedvencem: Mi volt a legszebb élményed ebben az évben? -persze már mikor eléggé belemerültetek, ez csak ilyen ráadás már ;) Sok sikert ;)

2012. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kivételesen az utolsónak,és az utolsó előttinek a kedvességeteket.! :))
2012. nov. 26. 17:55
 7/16 anonim válasza:

Igazán nincs mit :) Tudom hogy könnyű mondani hogy nyugi, de ha túl parázod az sem jó, én például igy égtem be annó, hogy túl paráztam, van tapasztalatom. Nyugi nem rád ijeszteni akartam, csak nyugtatni hogy rendben lesz minden :)

Mivel még nem ismeritek egymást igy rengeteg témátok is lesz, jönni fog magától mindkettőtöknek! Nekem már 1 éve vőlegényem van, együtt is élünk, és mi 7 éve ismertük egymást, barátok voltunk, és tavaly össze jöttünk, pedig nagyon sok mindent tudott rólam én is róla, a báttyámhoz járt mindig, legjobb haverok, és aztán össze jöttünk közben még többet témázgattunk, amiket nem tudtunk egymásról! :) Ebből azt akartam neked kihozni, hogy nálunk még igy is volt téma,még a mai napig is van, szerintem nem kéne attól tartanod hogy néma csönd lesz körülöttetek. Sok sikert! :)

2012. nov. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem lesz néma csönd.:)

Gratulálok nektek.:))

Remélem menni fog..de nem izgulok egyáltalán..igaz ez a 2.-3. randim csak..de most kivételesen nem izgulok..

De sejtem hogy majd félórával előtte már kicsit izgulni fogok..de csak "kicsit" xD

2012. nov. 26. 19:30
 9/16 anonim válasza:

Köszi a gratulációt :)

Na hogy sikerült a randi?

2012. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jól sikerült...legalábbis szerintem..bár lehetett volna csók..de miatta nem volt..

Most meg képbe jött egy másik fiú...

remélem meg tudja magyarázni..

2012. nov. 28. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!