Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon vissza kell írni azoknak, akik írják, hogy szívesen megismerkednének velem, de én nem szeretnék tőlük semmit?

Figyelt kérdés
Gondolom azért illene, csak azt nem tudom hogyan lehet szépen visszautasítani valakit?
2012. nov. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz egy köszönöm, de nem statit aztán cső!
2012. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megköszönöd az érdeklődését, és megírod neki, hogy nem őt keresed. Majd sok sikert kívánsz neki az ismerkedéshez, és elköszönsz.

Nincs ebben semmi nehéz.

Ha valaki az utcán megállít, hogy multifunkciós űrrakétát adjon el neked, és ezt kultúremberhez méltó módon teszi, gondolom akkor is egy visszaköszönést és egy bocs, de nem-et ki tudsz préselni magadból, különösebb megerőltetés nélkül. Itt ugyanez van.

2012. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, illik, hogy legalább emberszámba vedd őket. Valószínűleg abból is leveszik, hogy le se szarod őket, ha nem válaszolsz. Csak akkor még bunkó is vagy.


Hidd el (rutinból mondom), egy kerek perec elutasítás jobb, mint várakozni, hogy akkor most vajon olvasta, gondolkozik még, vagy nem tetszem. (Sokan, pl én is, egyszerre csak egy embernek írnak, így ha nem írsz vissza, akkor még a lehetőségeit is gátolod, hiszen a válaszodig nem lép tovább...)


Szépen visszautasítani valakit ilyesféle mondatokkal lehet:


"Szia! Köszönöm a megtisztelő érdeklődésedet. Megnéztem a profilodat, és annak alapján úgy érzem, hogy nem egymást keressük. További sok sikert kívánok a pártaláláshoz!"


Ezt nem kell mindig begépelni, lemented valahova sablonnak, oszt' bemásolod. Ha valaki bunkó, és ezek után is kérdezget, hogy "de miért nem", akkor arra már nem kell válaszolni, ha meg tovább zaklat, akkor letiltod. És azt se kell megírni, hogy a profilon mi nem tetszett, elég az hozzá, hogy valami (életkor, kép, szöveg, akármi).

2012. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak!!!:)
2012. nov. 26. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!