Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvileg már járunk az illetőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg már járunk az illetővel két napja, de még nem volt normál rendes csók. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon régóta ismerkedünk a gyerekkel, és már eljutottunk addig, hogy nyíltan megbeszéltük egymás közt, hogy mit is érzünk, meg hogy is tervezzük a dolgokat! Szájrapuszi már volt, meg kézfogás, simogatás, de ennél több nem. Nem mer lépni? Vagy nem akarja elkapkodni?

2012. nov. 26. 18:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem csak nem akarja elkapkodni nekem is volt ilyen csak nekem az lett a vége hogy a barátnőm ott hagyott nem kell ettől félned :) lépni fog csak nem olyan egyszerű ez :D kell hozzá egy kis bátorság is . kicsit várj és majd megtáltosodik a barátod :D (vagy nem :'D) 16/F
2012. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem de:D Tudod így, ez nekem nem is igazi kapcsolat...de majd meglátjuk:) Amúgy 16/L
2012. nov. 26. 18:24
 3/3 anonim válasza:
mondd meg neki h tiéd vagyok bébi hemperegjünk a mocsokban a disznók között te kis gennyláda tedd belém az ótvaros péniszedet és köpj a vaginámba
2012. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!