Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy "lovaggal", vagy a mi időnk már lejárt?

Figyelt kérdés
Nemesi családból származom, vannak földbirtokaink, házaink, hatalmas vagyonunk, de ezek mind családi értékek, melyeket sosem tennénk készpénzzé, így pont ugyanúgy élünk, mint az átlag emberek. Csak bennünk így megmaradt egyfajta lovagiasság. Eléggé olyan vagyok, mint aki a múlt században él. Szabadelvő vagyok, de konzervatív, ragaszkodok a régi hagyományokhoz, ami a múltban jó volt. Nem veszem meg a divatkütyüket, és elég nehezen alkalmazkodom a sok modern újításhoz. Öltözködésben nem vagyok divatmajom, de persze idióta sem h 100éves cuccokba járjak, inkább az aranyközépút, átlagos de mégis jó minőségű öltözéket preferálom, nem akarok túl feltűnő és drága öltözékkel hivalkodni. Olyan akarok lenni, mint az átlag, de az életstílusom, a gondolkodásmódom, ezek olyan dolgok, melyeket nem lehet véka alá rejteni, csak kiderül h olyan vagyok mint egy földhözragadt ősrégi lovag, aki ebben a felgyorsult világban nem igazán találja a helyét.

2012. nov. 27. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mert le "átlag embereztél"!!!
2012. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha agyilag visszamaradott lennél egy kicsit.

De nekem ez az életmód túl régimódi lenne.

2012. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Számomra nem világos, hogy akkor most miben is térsz el az átlagembertől.
2012. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miben vagy szabadelvű és miben konzervatív.
2012. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak a gondolkodásmódban.


(Tehát nyugi,nem a családi kúrába vinnélek lakni.)

2012. nov. 27. 10:59
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
egy igazi lovag, amit te írtál kérdező valószínűleg nem látogatna egy ilyen oldalt, nemhogy írna kérdést...
2012. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kikérem magamnak, magunknak, mi akkor mik vagyunk amiért ide járunk???
2012. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A 4. válaszoló voltam. A 6.-at már nem én írtam, csak a százalékunk egyezik.

Mégis, a gondolkodásmódodban hogy és miben nyilvánul meg a szabadelvű és a konzervatív vonal?

Mert például ott a barátom, aki abban mindenképpen inkább konzervatív, hogy házasodni akar: azt szeretné, hogy a gyerekeit a felesége szülje meg, ne a barátnője, de az ellen például semmi kifogása, hogy nem ő volt az első férfi az életemben.

Ilyesfélékre gondoltam.

2012. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy régimódi a szemléleted/ünk attól még semmiben sem vagy másabb,mint az akit te átlag embereztél, attól, hogy nemesi származású valaki, még simán ugyanúgy ismerkedik mint mindenki más, csupán az ügy pikantériája, hogy ha van olyan hülye hogy hencegni támad kedve, ezzel jön elő.

Egyik eddigi barátnőmnek sem mondtam semmit családom származásáról (pedig bőven lett volna mit), mert ez nem is lényeges. A te milyenséged a lényeg.

2012. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Az Apukám a levéltárakat bújva 1500-ig visszakereste a családfánkat, és kiderült, hogy egy nemesi család sarja vagyok, Galánta vármegyéből, ami a felvidéken van.

Egyszer kétszer büszke is voltam a családra, és kihúztam magam, hogy nemesi család sarja vagyok. Igazán ez akkor jön elő,amikor kimegyünk a temetőbe és egy nagy családi sírboltban mécseseket gyújtunk.

Amikor azonban a TV-ben, vagy bárhol másutt látom, hogy ez vagy az a nemesi családból ez vagy az ezt meg azt csinál, rám tör egy érzés, hogy miért ér többet, mint más ember.

Pippa ezt csinálta, ez a herceg azt csinálta. Utálom az ilyent.

Azon gondolkodok, hogy miként alakulhatott ki ez a helyzet. Mitől lett több egy ember a másiknál?

Az ősembereknél az egyik erősebb volt mind a másik, és elvette a húst a gyengébbtől? Ez dicsőség? aztán egyre több lett a tigrisfoga és ettől már parancsolgathatott a másik embernek? És a gyengébbek behódoltak neki? Ettől alakult ki a kék vér fogalom? Azután már így ment tovább és lettek nagyobb családok, és uralkodtak a gyengébbek felett? És kényük kedvük szerint bánhattak a gyengébbekkel? Mitől uralkodó egy uralkodó, ha nem az erejénél fogva? Mitől erős egy uralkodó? A hadseregénél és a megfélemlítés lehetőségénél fogva. Azután ezek az emberek a hatalmuknál fogva legyilkoltathattak apákat, anyákat, gyermekeket. Ma a föld vagyonának a 90 %-a pár száz ember tulajdona. Lehet, hogy nem pontos, de közelít. Ezek az uralkodó családok. ebben vannak új nemesek is, meg régi családok . Hányni tudok az ilyen hatalomtól. Emberek milliói éheznek a világon, nekik meg az a gondjuk, hogy milyen autót vegyenek százhuszadikként az aranypadlójú garázsukba. Jó, ki van egy kicsit hegyezve a válaszom, de fő vonalakban igaz. Van egy alkalmazottam, akinek az apósát Andrási- nak Hívják Köze nincs az Andrássi családhoz, de mindenfele híreszteli, hogy ő ennek a családnak a sarja. Nem is Ő, hanem a felesége neve Andrási, de nem a nemesi családból. Miért érzi magát többnek mint a Te általad mondott átlagember?

Ezt a hü lye szöveget, meg egyenesen körbe röhögtem.


"Eléggé olyan vagyok, mint aki a múlt században él. Szabadelvő vagyok, de konzervatív, ragaszkodok a régi hagyományokhoz, ami a múltban jó volt. Nem veszem meg a divatkütyüket, és elég nehezen alkalmazkodom a sok modern újításhoz. " Miért? Nem a mai világban élsz? Tárcsás telefont hordasz a hátadon? Nem érintőképernyős, mert Te lovag vagy? Én Baromságnak tartom ezt az egészet.

Az ember emlékezzen a családjára, a múltra de nem a hatalommal járó erényekre, hanem a nagypapira, nagymamira, aki finom bejglit sütött nekem.

Mindig felháborító érzés fog el, amikor nemesi és uralkodó családok tagjairól hallok látok beszámolókat, és emberek ezrei bókolnak előttük.

Ez az Én véleményem!

2012. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!